Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
29.06.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Добрий день! Дякую за зворотній зв'язок щодо запиту № 1389/2020. Проте звертаю увагу, що відповідь на запит № 688/2020, на який є посилання, не містить відповіді на відправлений мною запит 1389/2020. Отже, прохання надати консультацію з наступного питання (дублюю запит № 1389/2020): У травні було заплановано та проведено спрощену закупівлю товарів з очікуваною вартістю 108 тис.грн. (з прив'язкою до позиції Річного плану). Закупівля не відбулась. Для повторного проведення закупівлі у червні вносимо зміни до Річного плану закупівель (у ПроЗорро додається новий рядок на таку ж суму - 108 тис.грн) Яка має бути процедура для повторного проведення цієї ж закупівлі у червні: 1) відкриті торги (оскільки 108 тис.грн заплановано у травні (торги не відбулись) + 108 тис.грн на червень), або 2) спрощена закупівля? Замовник визначений пунктами 1-3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (поріг для закупівлі товару (товарів) дорівнює або перевищує 200 тис.грн.) Дякую.
Відповідь
29.06.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Просимо надати відповіді на наступні питання: 1. Замовником укладено «прямий» договір без використання електронної системи закупівель 21.01.2020 року на суму 121 000 грн. З часу укладення і до теперішнього часу поставка товару та оплати по цьому договору не здійснювались і здійснюватись не будуть (ціна вища ніж у інших постачальників, а сторона по договору не погоджується переглянути ціну). Якщо зазначений договір буде розірвано і укладатиметься новий договір з таким же предметом по цьому ж коду ДК 021:2015, але на суму до 50 000 грн. чи потрібно буде проводити спрощену закупівлю чи можна буде укласти договір без використання електронної системи закупівель? 2. Чи враховувати суму розірваного договору (по якому не було ні оплат ні поставок товару) при визначенні необхідності проведення спрощеної закупівлі?
Відповідь
27.06.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відділ освіти, молоді та спорту Грунської сільської ради Сумської обл., проведено відкриті торги на закупівлю дров паливних (UA-2020-05-26-005060-b). Учаснику ФОП Павліченко 24-06-20, 13:55:21 було надіслане повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей, а саме, Учасником Павліченко у тендерній пропозиції був долучений аналогічний договір з ФОП Петренко Оксаною Анатоліївною, де Замовником виявлено невідповідність в п.11 Договору "Підписи сторін" ( підпис ФОП Петренко Оксана Анатоліївна , а печатка ФОП Петренко Сергій Олексійович). У розміщеному файлі 31 пропозиції , назва якого "Аналогічний договір Петренко " знаходиться лист-відгук від ФОП Петренко Оксани Анатоліївни, печатка ФОП Петренко Сергія Олексійовича. У вказаний термін було надано обгрунтування невідповідностей і дозавантажений договір з ПП Дзета ЛТД, який не був попередньо долучений до тендерної пропозиції. ФОП Павліченко був признаний переможцем закупівлі. Я, як учасник закупівлі, не згоден з рішенням Замовника і прошу Вашого уточнення, щодо вірного трактування статті 29 Закону України "Про публічні закупівлі". Законом дозволяється виправити помилку відносно кваліфікаційного критерію, але в ч. 16 ст. 29 вказано "Якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника ВИЯВЛЕНО НЕВІДПОВІДНОСТІ В ІНФОРМАЦІЇ та/або ДОКУМЕНТАХ, ЩО ПОДАНІ учасником У ТЕНДЕРНІЙ ПРОПОЗИЦІЇ та/або подання яких вимагалось тендерною документацією". Тобто мова йде про документи та інформацію які/яку було подано. Також другий абзац цієї частини говорить "Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення НЕВІДПОВІДНОСТЕЙ В ІНФОРМАЦІЇ ТА/АБО ДОКУМЕНТАХ", тобто мова не йде про те що в повідомленні можна вимагати дозавантаження ненаданих документів. А в останньому абзаці сказано "Замовник не може розміщувати щодо одного й того ж учасника процедури закупівлі більш ніж один раз повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, ЩО ПОДАНІ УЧАСНИКОМ У ТЕНДЕРНІЙ ПРОПОЗИЦІЇ.... ". Також абз. 5 п. 1 ч. 1 ст. 31 говорить, Замовник відхиляє тендерну пропозицію у разі, якщо: 1) учасник процедури закупівлі: НЕ ВИПРАВИВ виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій НЕВІДПОВІДНОСТІ в інформації та/або документах, ЩО ПОДАНІ НИМ У СВОЇЙ ТЕНДЕРНІЙ ПРОПОЗИЦІЇ, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей". Можу зробити висновок, що закон не дозволяє вимагати дозавантаження відсутніх документів/інформації! Дякую!
Відповідь
26.06.2020
Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель
Доброго дня. Звертаюсь до вас, як уповноважена особа з публічних закупівель. Нами, як Замовником, проведено процедуру спрощеної закупівлі. Строки витримані згідно Закону про публічні закупівлі. Етап кваліфікації відбувся 25го червня та в цей же день нами укладено договір з переможцем закупівлі. Законом передбачено публікацію договору протягом 3ьох робочих днів з дня підписання(тобто з 25 го до 30го червня). Проте система площадки "Закупки.пром.юа" видає, що строк підписання можливий не раніше 30го червня, оскільки в їх системі є етап оскарження після публікації протоколу про намір укласти договір. Але в мене 28го червня початок заходу, і всі строки процедури витримані згідно закону. Чи вважається,що дата підписання 25 червня є недотриманням закону про публічні закупівлі Замовником?
Відповідь
26.06.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення що розуміється під поняттям "об'єктивні обставини", яке випливає із змісту п.3 ч.7 ст.3 ЗУ "Про публічні закупівлі"-(виникнення об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення спрощеної закупівлі). Чи можна вважати об'єктивними обставинами негоду, а саме буревій, тощо?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json