Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1729 / 1850
Два рази не відбулась спрощена закупівля по молоку. Заключили договір без використання електронної системи. Піднялась ціна на ринку. Чи потрібно чекати 90 днів щоб підняти ціну?
Відповідь
05.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1866 / 1879
Шановні панове! Наше Товариство з обмеженою відповідальністю «МОБАЙЛ ХЕВІ МАШІНЕРІ» (ідентифікаційний код: 43729853) (далі – Товариство) створено та функціонує відповідно до законодавства України. Основним видом економічної діяльності є оптова торгівля машинами й устаткованням (код КВЕД 46.69). У рамках цієї діяльності та відповідно до положень чинного законодавства України Товариство, як учасник, бере участь у державних закупівлях, порядок проведення яких врегульовано Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII. Так, відповідно до пункту 9 частини 1 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі в разі, якщо у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (крім нерезидентів). При цьому, пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» передбачено, що в Єдиному державному реєстрі у тому числі містяться такі відомості про юридичну особу: «інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника її засновника, якщо засновник - юридична особа: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, країна громадянства, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу).». Всі зазначені відомості щодо бенефіціарів нерезидентів нашого Товариства були внесені до Єдиного державного реєстру державним реєстратором у встановленому законодавством порядку. Однак, під час отримання відомостей з Єдиного державного реєстру для підтвердження відповідності нашого Товариства вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» та відсутності підстав у замовників для відхилення нашої пропозиції, ми зіткнулися із проблемою, що частина відомостей щодо бенефіціарів не відображається у витягу. Зокрема дані щодо серії та номеру паспорту. У свою чергу, під час звернення до державного реєстратора, нам було підтверджено, що всі ці дані внесені до Єдиного державного реєстру належним чином, але під час формування витягу вони шифруються та не відображаються у зв’язку із тим, що відносяться до персональних даних та мають окремий режим опублікування. У зв’язку із викладеним, люб’язно просимо повідомити, яким чином, наше Товариство, як учасник публічних закупівель має можливість підтвердити відсутність підстав для відхилення тендерної пропозиції або відмови в участі у переговорній процедурі закупівлі з підстави зазначеної у пункті 9 частини 1 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі», та відповідно, наявність у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у повному обсязі інформації, передбаченої пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань». З повагою,
Відповідь
05.03.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1773 / 1734
Згідно з абз. 22 п. 1 розділу IV Особливостей закупівель за рамковими угодами, замовник розміщує зміни до рамкової угоди в електронній системі закупівель протягом 3х робочих днів з дня унесення змін до рамкової угоди. Ця норма розповсюджується на будь-які зміни або тільки на випадок зміни ціни? Чи потрібно оприлюднювати додаткову угоду до рамкової угоди, якщо зміни стосуються перейменування замовника?
Відповідь
05.03.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1701 / 1802
Постачальник надав довідку товарно-промислової палати про коливання ціни на електроенергію в порівнянні за періоди з1по10 січня 2021 року та з1 по 10 лютого 2021 року. Довідка станом на 12.02.2021 року. Постачальник вимагає збільшити ціну на 10% з 1.02.2021 року. Чи правомірна вимога?
Відповідь
05.03.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1874 / 2037
За результатами відкритих торгів Замовником, який є органом державної влади, у 2020р. укладено договір будівельного генпідряду на будівництво об’єкта (каналізаційна насосна станція), вартість робіт по договору 4 млн. грн. В 2021 р. з’ясувалося, що для завершення будівництва об’єкта необхідно здійснити закупівлю додаткових аналогічних (тотожних) робіт у того самого учасника – генпідрядника по основному договору, вартістю 800 тис грн, які передбачити заздалегідь було неможливо. Чи має право Замовник здійснити закупівлю таких додаткових аналогічних робіт у того самого учасника шляхом проведення переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 5 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» враховуючи, що вартість додаткових робіт не перевищує 1,5 мільйона гривень (не перевищує вартісні межі, встановлені пунктом 1 частини першої статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі»)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2