Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
15.12.2020
Запитання      Тема: Виконання договору
Яку редакцію ЗУ "Про публічні закупівлі" застосовувати при продовжені дії договору про закупівлі в обсязі, що не перевищує 20% від суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році (а саме в момент дії редакції закону до квітня 2020, тобто до зміни зазначеного закону)? Чи можна в такому випадку застосовувати норму закону, що діяла на момент проведення процедури закупівлі та укладання договору?
Відповідь
15.12.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня! В 2018р.був договір на виконання проектно-кошторисних робіт. У замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт у того самого учасника. Закупівля додаткових аналогічних робіт у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, але загальна вартість таких робіт перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера». Які є підстави застосовувати ст. 40 Закону України “Про публічні закупівлі”?
Відповідь
15.12.2020
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 62 Закону України «Про запобігання корупції» юридичні особи, які є учасниками процедури закупівлі відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг), робіт дорівнює або перевищує 20 мільйонів гривень, зобов’язані затвердити антикорупційну програму юридичної особи та призначити Уповноваженого – особу, відповідальну за реалізацію антикорупційної програми. Також цей Закон покладає на юридичних осіб – учасників процедур закупівлі, передбачених, у п. 2 ч. 2 ст. 62 Закону, низку інших обов’язків, зокрема щодо: - створення захищених анонімних каналів зв’язку (канали онлайн-зв’язку, анонімні гарячі лінії, електронні поштові скриньки та інше), через які викривач може здійснити повідомлення, гарантовано зберігаючи свою анонімність та забезпечення викривачам умов для здійснення повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень; - отримання згоди Національного агентства з на розірвання трудового договору з Уповноваженим з ініціативи керівника юридичної особи або її засновників (учасників). Ці обов’язки носять постійний (безперервний характер): налагоджена антикорупційна система у діяльності юридичної особи раз запроваджена, не може за логікою і суттю такої системи змінюватися в залежності від того, чи сьогодні підприємство є учасником процедури закупівлі, чи договір виконаний і підприємство не бере участі у нових закупівлях. В той же час відповідно до ч. 7, 8, 91 п. 1 ст. 12 Закону України «Про запобігання корупції» Національне агентство з метою виконання покладених на нього повноважень має право проводити перевірки виконання юридичним особами вимог Закону, вносити приписи та отримувати від юридичних осіб письмові пояснення. Це все вимагає правової визначеності щодо статусу юридичної особи як учасника процедури закупівлі. З цією метою просимо роз’яснити: 1. Чи обмежений статус учасника процедури закупівлі часовими рамками? Питання обумовлене тим, що Закон України «Про запобігання корупції» встановлює вимоги до юридичних осіб, які є учасниками процедури закупівлі, тобто вказує на ознаку у теперішньому часі. 2. До якого моменту юридична особа зберігає статус учасника процедури закупівлі, якщо її тендерна пропозиція відхилена / акцептована / укладений договір про закупівлю? 3. Коли процедура закупівлі вважається завершеною? 4. Якщо юридична особа брала участь у процедурах закупівлі, виконала договір за його результатами та натепер не бере участі у процедурах закупівлі і брати не планує, чи є вона (зберігає) статус учасника процедури закупівлі відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
15.12.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня! Замовники при переговорній процедурі просять довідку з Торгово-промислової палати про підтвердження того, що ми є єдиним виконавцем послуги в місті з технічних причин в сфері теплопостачання. Підприємство внесено до переліку суб"єктів природнії монополій, як монополіст у транпортуванню теплової енергії.Також нами була надана Замовнику довідка про те, що відсутні інші суб’єкти господарювання у сфері теплопостачання, що приєднані до теплових мереж нашого підтриємства. Але Замовник вимагає підтвердити статус мономоліста ще й довідкою з Торгово-промислової палати як незалежно-експертної установи. Чи це є правомірно? Додатково просимо зазначити вичерпний перелік документів, які може вимагати Замовник у такій ситуації.
Відповідь
15.12.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги
Старокостянтинівський КП «Тепловик» є комунальним підприємством Старокостянтинівської міської ради (Старокостянтинівської ОТГ). Виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради інколи проводить закупівлі учасником яких може виступати Старокостянтинівський КП «Тепловик». Просимо Вас надати відповідь в розрізі ч.1 п.7 ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: чи має право КП «Тепловик» приймати участь як учасник в закупівлях, щодо виконання робіт або надання послуг стороною яких є Виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json