Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.01.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1730 / 1754
Просимо надати роз'яснення з наступного питання: в Оголошенні про про проведення спрощеної закупівлі Замовник зазначив, що мінімальник крок під час проведення аукціону: 0,5%. Чи обов'язково робити мінімальний крок аукціону навіть початкова ціна Учасника є найменшою? Чи обов'язково таклму Учаснику робити мінімальний крок в кожному раунді електронного аукціону?
Відповідь
28.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1413 / 1492
Зі змісту укладеного договору на постачання електричної енергії вбачається, що Споживач здійснює оплату Оператору системи розподілу за послугу з розподілу електричної енергії через Постачальника. Тариф на послуги з розподілу електричної енергії є регульованим та встановлюється НКРЕКП. У зв'язку з тим, що з 01.01.2021 року тариф на розподіл електричної енергії АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" збільшився, виникає необхідність внесення змін до укладеного договору. Чи можливе застосування в даному випадку, як підставу для внесення змін п.7 ч. 5 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі"? Чи необхідно застосовувати в даному випадку інший пункт ч. 5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі" як підставу для внесення змін?
Відповідь
28.01.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1322 / 1362
Чи потрібно нам ,як комунальне унітарне госпрозрахункове підприємство , виставляти договора в ПРОЗОРО
Відповідь
28.01.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1384 / 1382
На теперішній час проходить ліквідація ГУ ДПС у Запорізькій області (ЄДРПОУ 39396146)(ПКМУ №893 від 30.09.2020.)Права та обов'язки ГУ що ліквідуються перейшли до ВП Головного управління ДПС у Запорізькій області (ЄДРПОУ 43143945). На майданчику ВП ГУ зареєструвалося. Також залишається дійсними відносини на майданчику з ГУ (43143945). Уповноважена особа ГУ (43143945) звільняється. Крім того, в даній установі взагалі відсутні робітники вони всі переведені до ВП ГУ (44118663) та в якій назначені уповноважені особи. ПИТАННЯ: Чи має право уповноважена особа ВП ГУ (44118663) проводити на майданчику ГУ (43143945) супроводження процедур (розміщення договорів, додаткових угод та вітів про виконання догворів)?
Відповідь
28.01.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1495 / 1516
Якщо замовник є бюджетною установою з договірною потужністю до 50 кВт та плнує закупівлю електричної енергії у постачальника універсальних послуг на суму 126000,00 грн., чи можна придбати в такому разі електроенергію без застосування процедури спрощеної закупівлі, враховуючи п.2 частини 7 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме відсутність конкуренції з технічних причин.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2