Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.01.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
491 / 499
ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ вимагає від мене (Уповноваженої особи) надавати їм на узгодження всі конкурентні листи . Вимагають робити конкурентні листи на допорогові закупівлі які проводяться без електронної системи по прямим договорам і конкурентні листи, які формує майданчик ПРОЗОРО. В Прозоро вибираючи переможця я підписую своїм електронним ключем і раптом що, то відповідати мені і штрафи мені. То відповідати буду за власні помилки, а не за те що вони хочуть. А що робити з конкурентними листами на допорогові закупівлі? Чому я повинна їх робити і яким Законом це прописано. Мені здається що тут виникає конфлікт інтересів або навіть корупція. Допоможіть розібратись
Відповідь
29.02.2024 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
487 / 511
Чи поширюється Закон України "Про публічні закупівлі" на випадки укладання договору комісії між суб'єктом, визначеним статтею 2 Закону, з однієї сторони як Комісіонером, та фізичною особою-підприємцем як Комітентом, з іншої сторони, якщо предметом договору є продаж через торгівельну мережу Комісіонера відповідних товарів?
Відповідь
28.02.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
487 / 513
Шумське КСЛМП "Волинь" є комерційним підприємством ,створене рішенням Шумської міської ради . Метою створення є господарська діяльність з метою отримання прибутку. Працюємо на повному госпрозрахунку , бюджетних коштів не отримуємо. Маємо на меті придбати трактор за власні кошти. Чи належить наше підприємство до Замовників.Додаємо сканкопії сторінок Статуту на 4 аркушах. Дякую
Відповідь
13.03.2024 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
486 / 495
Виконавчий комітет Слобожанської селищної ради просить надати роз’яснення щодо застосування пп.7 п. 19 Особливостей під час внесення змін до договору про постачання (закупівлю) електричної енергії у разі зміни (збільшення/зменшення) середньозважених цін на електроенергію на ринку “на добу наперед”, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни. В договорі про закупівлю визначено механізм регулювання ціни за одиницю товару для кожного календарного (звітного) місяця та розраховується за формулою: Ц = (СРДН + Т + П)*1,2. Постачальник здійснює коригування ціни шляхом збільшення/зменшення відповідної складової Срдн за даними опублікованими Оператором ринку по результатам торгів на ринку «на добу наперед» у розрахунковому періоді. У разі збільшення складової Срдн чи може збільшуватися сума договору про закупівлю без зміни обсягів закупівлі електричної енергії? Постачальник відмовляється збільшувати суму договору пояснюючи це тим, що у чинному законодавстві з питань закупівель не міститься прямої норми про те, що сума договору може бути збільшена у випадку застосування пп.7 п. 19 Особливостей та, що при таких обставинах внесення до договору положення про збільшення суми договору має потенційний ризик настання негативних наслідків порушення чинного законодавства як для Замовника, так і Постачальника.
Відповідь
20.02.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
485 / 467
Щодо звітування оборонцями по підставам пункту 13 Постанови № 1178. Чи потрібно державним замовникам разом зі звітом оприлюднювати погоджені обґрунтування та сам договір про закупівлю укладений згідно пункту 13 Постанови № 1178? Постанова №1275 такої вимоги не містить Пункт 9 Постанови №1275 дозволяє державним замовниками в понадпорогових межах закуповувати без проведення закупівель в електронній системі за наявності однієї з обставин, передбачених пунктом 13 Постанови №1178. Ця норма зазначає саме про наявність обставини/підстави та не вказує на необхідність дотримання всього пункту, а саме не потрібно оприлюднювати: -звіт про договір про закупівлю, що укладено без використання ЕСЗ відповідно до пункту 3-8 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону (за умови, що вартість закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, оприлюднити звіт не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору); разом із звітом договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до цього пункту. Обґрунтування у вигляді розпорядчого рішення замовника або іншого документа готується уповноваженою особою або іншою службовою (посадовою) особою замовника та погоджується (затверджується) керівником замовника або іншою особою, визначеною керівником замовника. Тож, потрібно дотримуватись вимог пункту 13 Особливостей публічних закупівель повною мірою з оприлюдненням усього вищезазначеного?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2