Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
07.12.2023
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Чи є якійсь граничний розмір прибутку у відсотковому значенні, яку учасник тендеру може застосовувати при наданні послуг чи поставці товару? Тобто, чи є обмеження на відсоток прибутку учасника тендеру. (оборонні і не тільки замовлення) Якщо так, то яким нормативно-правовим актом це закріплено?
Відповідь
17.08.2023
Запитання      Тема: Інше
Уповноваженою особою військової частини було оприлюднено технічну документацію на платформі е-тендер, яка містить таємну інформацію. Ця інформація тепер має відкритий доступ. Чи можливо приховати ці документи або всю закупівлю, або скасувати її, з вилученням всіх матеріалів з майданчику?
Відповідь
20.02.2024
Запитання      Тема: Інше
Щодо звітування оборонцями по підставам пункту 13 Постанови № 1178. Чи потрібно державним замовникам разом зі звітом оприлюднювати погоджені обґрунтування та сам договір про закупівлю укладений згідно пункту 13 Постанови № 1178? Постанова №1275 такої вимоги не містить Пункт 9 Постанови №1275 дозволяє державним замовниками в понадпорогових межах закуповувати без проведення закупівель в електронній системі за наявності однієї з обставин, передбачених пунктом 13 Постанови №1178. Ця норма зазначає саме про наявність обставини/підстави та не вказує на необхідність дотримання всього пункту, а саме не потрібно оприлюднювати: -звіт про договір про закупівлю, що укладено без використання ЕСЗ відповідно до пункту 3-8 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону (за умови, що вартість закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, оприлюднити звіт не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору); разом із звітом договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до цього пункту. Обґрунтування у вигляді розпорядчого рішення замовника або іншого документа готується уповноваженою особою або іншою службовою (посадовою) особою замовника та погоджується (затверджується) керівником замовника або іншою особою, визначеною керівником замовника. Тож, потрібно дотримуватись вимог пункту 13 Особливостей публічних закупівель повною мірою з оприлюдненням усього вищезазначеного?
Відповідь
13.02.2024
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Предмет закупівлі ДК 021:2015 – 33130000-0 – «Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади». В Технічна специфікації встановлюється: надати копії декларації про відповідність продукції вимогам технічного регламенту з додатками, завірені належним чином або копія сертифікату відповідності на Товар та/або копія сертифікату якості на Товар, або інший документ, який свідчить про походження та якість Товару. ПРИКЛАД. На Товар є Декларація про відповідність з терміном дії, н-д від 2018р - до кінця 2023р. Продукція завезена і розмитнена на території України у період дії Декларації. З нашого розуміння, Товар може знаходитись на ринку України до закінчення гарантійного терміну служби. Запитання: Чи можна закупляти такий Товар і які ще підтверджуючі документи додавати в Технічній специфікації? Дякую. ----------------------------------------------------
Відповідь
09.02.2024
Запитання      Тема: Відкриті торги
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖОВТНЕВЕ ТРАМВАЙНЕ ДЕПО» (далі – Замовник) згідно із Законом України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) належить до замовників, які здійснюють закупівлі відповідно до Закону (пункт 4 частини першої статті 2 Закону). Згідно із пунктом 14 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами) (далі – Особливості), закупівля відповідно до Особливостей здійснюється замовником на підставі наявної потреби або у разі планової потреби наступного року (планових потреб наступних періодів). Запланована закупівля, незалежно від її вартості, включається до річного плану закупівель (далі - річний план) замовника відповідно до статті 4 Закону. Річний план Замовника формується на підставі заявок структурних підрозділів Замовника. Наявна потреба в конкретному переліку товару виникає протягом року. Звертаємось до Вас з наступного питання: Чи не буде порушенням законодавства в сфері публічних закупівель, якщо виходячи із наявної потреби протягом року, спочатку Замовником укладено договір/-ри без використання електронної системи закупівель на товари, вартість предмету закупівлі яких є меншою, ніж 100 тис. гривень, а потім при перевищенні 100 тис. гривень (коли було вже укладено договори без використання електронної системи закупівель на товари, вартість предмету закупівлі яких є меншою, ніж 100 тис. гривень) Замовником буде проведено закупівлю на той самий предмет закупівлі шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному Особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json