Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.09.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4469 / 4307
Доброго дня! Дайте будь-ласка відповідь на таке питання: "Якщо закупівля здійснювалась згідно Закону України "Про публічні закупівлі", зокрема, замовником обрано процедуру відкритих торгів, при введенні даних з тендерної документації, користувачем, через автоматизоване робоче місце замовника-електронний майданчик було допущено технічну помилку, зокрема, внесена помилкова кількість товару. Цю помилку було виявлено лише перед підписанням договору коли всі строки було витримано.Яким чином це можливо виправити? Якщо ж можливо, яким чином це зробити, щоб підтвердити свої дії в казначействі?"
Відповідь
21.09.2017 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
4535 / 4322
Добрий день.Необхідно вивести одного члена зі складу тендреного комітету,та ввести іншого (юристконсульт).Необхідно проводити засідання тендреного комітету та робити протокол засідання.Чи зміни вносяться лише Наказом замовника?
Відповідь
21.09.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7624 / 7138
Міському комунальному підприємству після рішення сесії міської ради було виділено 750 тис. грн. для придбання міського автобусу для перевезення пасажирів. Двічі було проведено процедуру відкритих торгів на закупівлю міського автобусу для перевезення пасажирів, очікувана вартість предмета закупівлі - 750 тис. грн. Два рази торги були відмінені через відсутність достатньої кількості учасників. Відповідно до пункту 4 частини другої статті 35 ЗУ "Про публічні закупівлі"замовник може застосувати Переговорну процедуру, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. В результаті переговорів виявилось, що ціна автобусу виросла і складає 800 тисяч грн. з ПДВ. На слідуючій сесії міської ради міському комунальному підприємству додатково виділять ще 50 тис. грн. для придбання міського автобусу для перевезення пасажирів. Питання: застосувати переговорну процедури після внесення змін в річний план закупівлі, чи все ж таки це буде новим предметом закупівлі і оголошувати по новому відкриті торги??? Дякую.
Відповідь
21.09.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
4301 / 4154
Доброго дня! Чи буде порушенням, коли звіти про виконання договорів оприлюднювати не після виконання (останньої оплати), а після закінчення строку дії договору, тобто в кінці року. Дякую!
Відповідь
20.09.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4952 / 4999
Доброго дня! Замовником оголошено проведення відкритих торгів із закупівлі дизельного палива у кількості 50 000л за ціною 20,00грн./л загальною вартістю 1 000 000,00грн. З моменту оголошення середня вартість дизельного палива зросла до 22,00грн./л. Тобто за 1 000 000,00грн. можливо придбати 45 455л, або 50 000л можливо придбати за 1 100 000,00грн. Питання: чи можливо внести зміни в оголошення та ТД до моменту настання кінцевого строку подання пропозицій з відповідним перенесенням строків. Якщо так, то які змини необхідно внести: зменшити кількість товару, або підвищити загальну вартість закупівлі. Чи можливо не вносити зміни в оголошення та ТД, а після укладання угоди за результатами торгів укласти додаткову угоду на підвищення ціни, отримавши відповідну інформацію в ДП «Держзовнішінформ» на дату оголошення закупівлі та на дату укладання додаткової угоди. Тобто закупівлю оголошено 01.07.2017р. ціна 20,00грн./л, на момент укладення додаткової угоди 01.08.2017р. ціна 22,00грн./л.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2