Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
03.08.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Підскажіть будь ласка,чи можна закупити товар прямим договором на зекономлені кошти по тендеру?Де це прописано?
Відповідь
03.08.2017
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
1. Чи може Комунальне підприємство «Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області» здійснювати закупівелі без проведення тендеру (торгів), якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт - 5 мільйонів гривень, відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»? 2. Так як Комунальне підприємство «Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області» (крім виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, здійснення централізованого водопостачання та водовідведення) ще і надає послуги населенню щодо утримання будинків, споруд та прибудинкових територій - чи при закупівлі товарі (робіт) на такі послуги буде (утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в с. Новосілки) застосовуватися п. 2 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»? Ліцензії виданих Комунальному підприємству «Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області» - прикріпляємо. А також детальний опис, що передує відповідним питанням в Листі вих.№68 від 24.05.2017 року - прикріпляємо.
Відповідь
03.08.2017
Запитання      Тема: Тендерна документація
Чи можна проводити тендер на закупівлю робіт по будівництву/капітальному ремонту, з укладанням договору на декілька років?Чи термін дії договору на закупівлю буд'якого предмету закупівлі обмежується 1-м роком ? У законі України Про публічні закупівлі не вказані відповідні на дані питання, про те там є п.5 ст.36 в якому вказується що "Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році" що наводить на думку що договір (незалежно від предмету закупівлі)можна укладати терміном лише у 1 рік. Чи можна проводити тендер на закупівлю робіт по будівництву/капітальному ремонту, з укладанням договору на декілька років?
Відповідь
03.08.2017
Запитання      Тема: Виконання договору
Замовником були проведені відкриті торги, які були оголошені на загальну кількість предмета закупівель, а вже в тендерній документації прописано асортимент. Чи потрібно замовнику оприлюднювати внесення змін до договору згідно ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо змінюється кількість кожної позиції асортименту без зміни загальної кількості предмету закупівлі
Відповідь
03.08.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відповідно до абз.2 част.2 ст.22 Закону тендернадокументація повинна міститиінформацію про спосібпідтвердженнявідповідностіучасниківустановленимкритеріям і вимогамзгідноіззаконодавством. Замовник не вимагає документального підтвердженняінформації про відповідністьвимогамстатті 17 у разі, якщотакаінформаціяміститься у відкритихєдинихдержавнихреєстрах, доступ до яких є вільним. Част.3 ст.17 містить вимогу, щоЗамовник не вимагає документального підтвердженняінформації, щоміститься у відкритихєдинихдержавнихреєстрах, доступ до яких є вільним. Чи правильно ми розуміємо, що у разі наявності інформації у відкритому реєстрізамовник не вимагає документального підтвердження ні від учасника, ні від переможця процедури закупівлі, а самостійно перевіряє її ?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json