Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.02.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3830 / 3685
Договір на виконання робіт був укладений на початку 2016 року у відповідності з діючим Законом України «Про здійснення державних закупівель» за результатами проведеної процедури «відкриті торги». Строк дії договору-до 31.12.2018 року. Виникла необхідність проведення додаткових робіт, не зазначених у початковому проекті. Питання: Чи є правомірним проведення переговорної процедури на підставі пункту 6, частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо первинний договір з виконавцем був укладений на підставі Закону України «Про здійснення державних закупівель»?
Відповідь
01.02.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3336 / 3310
Відповідно до абзацу пятого частини першої статті 2 Закону у разі здійнення закупівель, робіт і послугбез використання електронної системи , за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тис.грн.- оприлюднюється звіт про укладений договір. На даний час у нас діє тимчасовий кошторис по якому предмет закупівлі 10 тис.грн.і на який ми укладаємо договір, але за результатами минулого року ми знаємо, що на цей предмет нам до кінця року потрібно більше 50 тис.грн. Запитання: Чи потрібно робити звіт про укладений договір на 10 тис.грн, а пізніше на залишкову суму, якщо жоден із договорів не буде дорівнювати чи перевищувати 50тис.грн., а вартість предмета закупівлі буде становити 55 тис.грн.??? Якщо брати до уваги лист МЕРТ від 15.07.2016р., то не потрібно робити звіт???
Відповідь
01.02.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3230 / 3043
Відповідно до ТД учасник повинен мати ліцензію на постачання природного газу. Питання ліцензування господарської діяльності з постачання природного газу регулюється статтею 9 Закону України «Про ринок природного газу» від 09.04.2015 року № 329-VIII та статтею 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» № 222-VIII від 02.03.2015 в чинній редакції від 26.11.2016 року. Зокрема законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності» скасовано такі види ліцензійної діяльності як - постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим та нерегульованим тарифом. У частині 2 статті 8 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» передбачено, що у разі скасування ліцензування виду господарської діяльності орган ліцензування втрачає повноваження органу ліцензування, а ліцензії, видані на здійснення цього виду діяльності, вважаються недійсними. На сьогоднішній день постачальники природного газу мають два види ліцензій за регульованим та нерегульованим тарифом. Виходячи з норм законодавства викладених вище дані ліцензії не є дійсними, з чим згодна НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ. Так в листі № 5930/16.3.2/7-16 від 13.06.2016 опублікованому на своєму офіційному сайті 23.06.2016 НКРЕ КП посилаючись на Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» повідомляє, про те що на підставі статті 8 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» видані раніше ліцензії на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом вважаються недійсними, а НКРЕКП позбавлена повноважень здійснювати ліцензування діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом. Враховуючи вищенаведене, чи буде допущений до оцінки учасник, який не має відповідної ліцензії щодо постачання природного газу?
Відповідь
01.02.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3117 / 3053
Наказом №490 від 22.03.2016 року було затверджено форми документів у сфері публічних закупівель, які формуються при проведені процедури закупівель відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VІІІ. Просимо надати роз’яснення, які форми документів формуються системою автоматично та потім роздруковуються для пакету документів необхідних для перевірки контролюючими органами , а які документи з переліку Наказу №490, Замовнику необхідно формувати самостійно, підписуючи головою тендерного комітету і тільки потім заповнювати обов’язкові поля на сайті . Також просимо надати перелік документів, які передбачені ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VІІІ та формуються системою автоматично без участі Замовника (наприклад повідомлення про відміну торгів).
Відповідь
01.02.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6118 / 5739
Доброго дня! Допоможіть розібратися. Тендерним комітетом НІКЗ «Качанівка» 19.12.2016 та 05.01.2017 проведені відкриті торги (жодні не відбулися) на закупівлю природного газу по ДК 021:2015 код 09123000-7- Природний газ, ДК 016-2010 код 06.20.1 - Газ природний, скраплений або в газоподібному стані на очікувану вартість 850000грн. та кількість 100000 м.куб. Переговорна процедура ще не розпочата із-за відсутності річного кошторису (буде в кінці лютого або на початку березня), тобто договір можна буде підписати в кінці лютого або на початку березня. Плануємо провести переговорну процедуру на реальні показники, (сума орієнтовно по річному кошторису 400 000 грн. і відповідно на цю суму буде відповідна кількість газу) щоб не змінювати і не зменшувати суму договору відповідно до кошторису. Оскільки з 17 січня 2017 року предмет закупівлі визначається по четвертому знаку 09120000-6 Газове паливо. Як правильно і по якому предмету закупівлі оголосити переговорну процедуру? А також в річному кошторисі заплановані кошти по цьому предмету закупівлі на закупівлю скрапленого газу (балонного) в сумі 5000 грн., це що закупівля буде по лотах? Яка закупівля буде на скраплений газ? Дякуємо. Чекаємо відповіді.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2