Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3553 / 3523
04.04.2017р. Питання про дотримання законодавства "Про публічні закупівлі": в нас відбулися через систему PROZZORO два тендери: перший-за кодом ДК 021-2015-15111100-0 (яловичина); другий- за ДК 021-2015-15112130-6 (курятина). Вже визначені переможці та запропоновано їм підписати відповідні договори, але органи Державного казначейства у м. Одеса відмовляються зареєструвати договори посилаючись на Наказ №454 від 17.03.2016р. Мін.економ.розвитку та вимагаючи відміни торгів в зв'язку з тим що код ДК має бути 15110000-2 (м'ясо) тобто за першими чотирма цифрами, а інші цифри мають бути нулями. Ми не згідні з цим, адже ми керувалися пунктом 7 ст.2 Закону "Про Публічні закупівлі" і не ділили предмет закупівлі, а провели окремі тендери згідно річного плану, в якому були відображені окремі закупівлі: 1)ДК має бути 15110000-2 (м'ясо); 2)ДК 021-2015-15112130-6 (курятина) Питання : чи дійсно було порушення нами законадавства про публічні закупівлі через неправильно визначений предмет закупівлі? Просимо відповісти терміново тому що закінчуються строки визначені законодавством для укладення договорів. Секретар Тендерного комітету Станкевич С.З.
Відповідь
04.04.2017 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
3066 / 3056
29.03.2017 р. АМКУ прийняв рішення, яким зобов'язав організатора торгів скасувати рішення про визнання переможцем учасника. Рішення органу оскарження набирають чинності з дня їх прийняття та є обов'язковими для виконання замовниками, особами, яких вони стосуються (частина дванадцята статті 18 Закону). Рішення органу оскарження може бути оскаржене суб’єктом оскарження, замовником у судовому порядку протягом 30 днів з дня його оприлюднення в електронній системі закупівель. Водночас Законом не встановлено строку для виконання замовником рішення органу оскарження. 1. До яких органів можливо звернутися для оскарження невиконання рішення органу оскарження організатором? 2. Якими діями можливо спонукати організатора виконати рішення органу оскарження?
Відповідь
04.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2714 / 2637
Доброго дня! Чи можливо замовнику вимагати від переможця торгів надання оригіналів документів тендерної пропозиції у паперовому вигляді?
Відповідь
04.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3253 / 3138
Забезпечення тендерної пропозиції у формі банківської гарантії має відповідати вимогам тендерної документації. Складаючи гарантії, банки, час від часу,включають у текст гарантії положення про те, що вони "на першу письмову вимогу Бенефіціара здійснються платіж у розмірі гарантійної суми, якщо у запиті буде вказано, що Принципал порушив свої зобов'язання передбачені Тендерною пропозицією, та що настала одна з таким підстав: ... (за ст. 24 ЗУ Про публічні закупівлі)". Питання: ані ЗУ Про публічні закупівлі, ані самими тендерними пропозиціями не встановлені обов'язки для учасників/переможця укладати договори, продовжувати участь, брати участь в аукціоні, бо це є їх права. Чи можна розглядати формулювання "якщо у запиті буде вказано, що Принципал порушив свої зобов'язання передбачені Тендерною пропозицією" є таке, що унеможливлює отримання Бенефіціаром гарантійної суми, оскільки він ніколи не зможе вказати у запиті на адресу банку зобов'язання, яке порушив Прнципал, і що передбачене його тендерною пропорзицією? Дякую.
Відповідь
04.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3227 / 3206
Банківська гарантія є чинною протягом строку дії тендерної пропозиції. У гарантії містяться умови про порядок внесення змін у неї. Чи може банківська гарантія, яка не є тендерною пропозицією, а є її забезпеченням, бути зміненою у час від дня розкриття тендерних пропозицій до визначення переможця? Проблемне питання: банківська гарантія в цілому відповідає тендерній документації, але містить положення, які не у повній мірі відповідають вимогам тендерної документації, наприклад: відсутня вказівка на безвідкличність, незрозуміло визначений строк дії гарантії, не вказаний МФО банку, хоча дані відомості є обов'язковими відповдіно до вимог до банківської гарантії. Формально, є підстава визнати учасника таким, що не відповідає вимогам, через невідповідність його забезпечення вимогам документації, хоча за суттю дані порушення не є значними. Тому, чи можуть принципал, бенефіціар і банк змінити текст банківської гарантії у період з дня розкриття тендерних пропозицій і до укладення договору з переможцем. Дякую.
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2