Календар подій

19
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3186 / 3262
Орган державної влади отримав страхове відшкодування завданих матеріальних збитків внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. За кодом ДК 021:50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» вже використано передбачені ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» межі. Чи можна в такій ситуації укласти прямий договорів, на розмір отриманих страхових коштів та опублікувати звіт про його виконання?
Відповідь
23.08.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4474 / 4280
Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників.Тому згідно з п. 4 ч. 2 ст. 39 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) Замовник у даному випадку може застосувати переговорну процедуру закупівлі.У цій ситуації виникають такі питання: 1.Чи може Замовник запросити на переговорну процедуру закупівлі учасника, що подав пропозицію під час останніх відкритих торгів за тим же предметом закупівлі.Якими критеріями відбору учасника повинен керуватися Замовник?Чи можуть бути запршені на переговори одразу двоє учасників? 2. Чи повинен Замовник на підставі п. 3 ст. 16; п. 4 ч. 2 ст. 39 Закону складати нову тендерну документацію для переговорної процедури для учасника? 3. Чи розповсюджуються положення ст. 17 Закону на дану ситуацію, тобто чи повинен учасник з яким замовник провів переговори та направив повідомлення про намір укласти договір надати замовнику документи передбачені п. 2,3,5,6 і 8 ч. 1 ст. 17 Закону протягом 5 днів з дати оприлюднення повідомлення про намір укласти договір?
Відповідь
22.08.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3655 / 3456
Проконсультуйте будь ласка на предмет законності вимоги Замовника після проведення аукціону і перемоги вимагати від Учасника(на етапі заключення договору) зменшити суму договору на 20% в звязку з тим, що Замовник - платник ПДВ, а Учасник - ні. При проведенні закупівлі ціна враховувала пдв. Аргумент замовника - бюджет на закупівлю був передбачений в межах суми, що не включала пдв.
Відповідь
22.08.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3638 / 3468
Як розрахувати коливання ціни на ринку? Які застосовуються методи і документи?
Відповідь
21.08.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4150 / 4007
У підвідомчому органі Фонду з 2005 року діє договір про надання послуг з централізованого опалення з автоматичною пролонгацією на кожен рік, контрагент - суб'єкт природної монополії, відмовляється розривати договір, аргументуючи відмову відсутністю умов для розірвання у договорі. Яким чином забезпечити виконання вимог Закону України “Про публічні закупівлі” в частині оприлюднення звіту або використання електронної системи, якщо сума за опалювальний період з жовтня 2016 року по квітень 2017 року вже перевищує 50 тис. грн? Чи є вищезазначена ситуація порушенням положень Закону України “Про публічні закупівлі”, оскільки на відповідному ринку відсутня конкуренція (у тому числі з технічних причин), внаслідок чого договір може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи та необхідність у переукладанні договору?
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json