Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.01.2021 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
0 / 0
В чинному законодавстві чітко передбачені випадки повернення коштів сплачених за розглдя скарги в АМКУ. Але як саме регулюється процедура повернення коштів, якщо скаргу АМКУ не задовольнив, дану скаргу оскаржили в адміністративному суді і суд скасував рішення АМКУ ? Як в такому випадку ми можемо повернути кошти попереднто сплачені за розгляд скарги і чи взагалі передбачено їх повернення?
Відповідь
21.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
0 / 0
Відповідно до п. 6 Розділу X ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ ЗУ "Про публічні закупівлі" договори про закупівлю, укладені у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону, виконуються в повному обсязі до закінчення строку, на який такі договори були укладені. Зміни до таких договорів вносяться у порядку та на умовах, встановлених до введення в дію цього Закону. Оскільки вказаний Закон визначає межі строку дії договору, на який його було укладено, просимо роз'яснити чи не суперечитиме Закону укладання, до закінчення строку його дії, додаткової угоди про продовження дії цього договору?
Відповідь
21.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
0 / 0
Ч.3. ст. 15 Закону України «Про публічні закупівлі» строк для подання тендерних пропозицій встановлюється відповідно до абзацу другого частини третьої статті 20 цього Закону, розкриття тендерних пропозицій відбувається у порядку, передбаченому абзацом третім частини першої статті 28 цього Закону, розгляд та оцінка тендерних пропозицій відбуваються у порядку, передбаченому частинами другою і дванадцятою статті 29 цього Закону. Абз. 2 ч.3 ст. 20 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону, строк для подання тендерних пропозицій не може бути менше, ніж 30 днів з дня його оприлюднення. Ч. 3. ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі» оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель у строки, встановлені у частині першій цієї статті, обов’язково додатково оприлюднюються в електронній системі закупівель англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну: для товарів і послуг - 133 тисячам євро; для робіт - 5 150 тисячам євро. Курс євро визначається згідно з офіційним курсом, установленим Національним банком України станом на дату оприлюднення в електронній системі закупівель оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі. Враховуючи вищевикладене, чи передбачає Закон України «Про публічні закупівлі» укладення рамкових угод за результатами процедури відкритих торгів, якщо очікувана вартість закупівлі не перевищує суму, еквівалентну для товарів і послуг - 133 тисячам євро; для робіт - 5 150 тисячам євро?
Відповідь
20.01.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
0 / 0
19.12.2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710” №1266 від 16 грудня 2020 року (далі - Постанова). Відповідно до зазначеної вище Постанови, доповнень зазнала постанова Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 “Про ефективне використання державних коштів”, зокрема доповнено пунктом “4ˡ. Головним розпорядникам бюджетних коштів (розпорядникам бюджетних коштів нижчого рівня), суб’єктам господарювання державного сектору економіки з метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів забезпечити: обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі; оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі шляхом розміщення на власному веб-сайті (або на офіційному сайті головного розпорядника бюджетних коштів, суб’єкта управління об’єктами державної власності, що здійснює функції з управління суб’єктом господарювання державного сектору економіки) протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі або повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівлі”. Відповідно до частини четвертої статті 10 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) інформація, зазначена у частині першій цієї статті, може додатково оприлюднюватися замовником в інших засобах масової інформації, на веб-сайті замовника (за наявності) або на веб-сайтах відповідних органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Враховуючи вимоги Закону, замовник через авторизовані електронні майданчики оприлюднює інформацію про закупівлю, яка включає в себе і розмір бюджетного призначення, і технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що в свою чергу зазначаються відповідно до вимог Закону. Враховуючи викладене, просимо надати відповідь щодо обов’язковості оприлюднення інформації, зазначеної в постанові Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 “Про ефективне використання державних коштів”, якщо відповідно до частини четвертої статті 10 Закону додаткове оприлюднення інформації, передбаченої частиною першою статті 10 Закону на веб-сайті замовника містить рекомендаційний характер.
Відповідь
19.01.2021 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
2 / 4
Як врегульовується на практиці дане питання, якщо АМКУ не задовольнив скаргу, з приводу відхилення учасників тендерної закупівлі. Дане рішення АМКУ оскаржували в адміністративному суді. Адміністративний суд задавольняє позов щодо скасування рішення АМКУ. Які подальші дії зі скаргою, з приводу відхилення учасників. Її повторно повинен розглядати АМКУ ? Дане питання не врегульовано чинним закодавством ? Як виходити на практиці з даної ситуації?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2