Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.11.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3529 / 3591
Проведена переговорна процедура закупівлі на додаткові обяги робіт. Чи можливо не укладати новий договір, а внести зміни до вже укладеного договору.
Відповідь
23.11.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3164 / 3116
Доброго ранку, в 2018 році проведена переговорна процедура на нанадання послуг по розміщенню твердих побутових відходів на полігоні, так як два рази не відбулися відкриті торги. В 2019 році проводити знову відкриті торги чи відразу переговорну процедуру. Дякую.
Відповідь
16.11.2018 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3300 / 3335
Враховуючи наш досвід роботи у системі Prozorro, навчання, яке не единоразово проходили члени тендерного комітету,ми вважали що проведення закупівлі шляхом оприлюднення звіту про укладений договір- це процедура з використанням електронної системи, а укладення прямого договору( в системі оприлюднювали лише план)-це без використання.Просимо Вас надати роз'яснення чи так це і на підставі чого, бо при складанні плану закупівель ми користувалися вашими роз'ясненнями, в яких йдеться , що вид закупівлі “Звіт про укладені договори” у зазначеному полі обирається замовником у разі здійснення закупівель із використанням системи, за умови, що вартість предмета закупівлі не перевищує вартісні межі, встановлені в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону.
Відповідь
16.11.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4098 / 3953
Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. У зв’язку з тривалим терміном проведення попередніх двох процедур Замовнику необхідно змінити в календарному плані виконання робіт (додаток до договору) та технічному завданні на переговорну процедуру терміни виконання робіт. Предмет закупівлі, його технічні, якісні характеристики, а також вимоги до учасника замовником змінено не було. Змінено тільки строки виконання робіт. Чи можемо в нашому випадку провести переговорну процедуру закупівель? Дуже дякуємо за відповідь.
Відповідь
01.11.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4001 / 3992
Відповідно до пункту 4 частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Чи можливо проводити переговорну процедуру відповідно до пункту 4 частини другої статті 35, якщо було проведено 3 процедури відкритих торгів, відмінено через недостатню кількість учасників 2 з них, але не підряд?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2