Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.09.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4024 / 3831
Звертаємось до Вас з проханням надати роз’яснення з питання, яке стало на теперішній час актуальним для нашого підприємства, а саме: на території м. Рубіжне, Луганської області згідно реєстру суб’єктів природних монополій, у сфері теплопостачання, станом на 31.07.2019 року зареєстровані наступні суб’єкти: - ЄДРПОУ 33515421, КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ТЕПЛОЗАБЕЗПЕЧУЮЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «РУБІЖНЕТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ; - ЄДРПОУ 38534098, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РУБІЖТЕПЛО»; - ЄДРПОУ 41990867, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МУНІЦИПАЛЬНИЙ СЕРВІС» РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ. Згідно п.2 ч.2. ст. 35 ЗУ «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року, замовник має право провести переговорну процедуру з суб’єктом природних монополій, але так як на території міста існує три монополіста, витікає питання чи є можливим застосування переговорної процедури з одним із існуючих суб’єктів, а саме з КОМУНАЛЬНИМ СПЕЦІАЛІЗОВАНИМ ТЕПЛОЗАБЕЗПЕЧУЮЧИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «РУБІЖНЕТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (яке є суб’єктом природних монополій, у сфері теплопостачання), що має власну котельню, яка розташована на території лікарняного містечка і саме до неї приєднані теплові мережі КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня» РМР Луганської області. Також постає питання доцільності проведення відкритих торгів з витікаючих обставин.
Відповідь
11.09.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3452 / 3343
Наше комунальне підприємство в 2017 році проводило тендер на реконструкцію очисних споруд. В 2017 році вартість проекту становила 4,5млн. грн., з яких освоєно 1млн.грн. Реалізацію проекту не завершено. В цьому році планується завершити реконструкцію. Чи потрібно по новому проводити тендер чи можна провести переговорну процедуру із залученням попереднього виконавця. Станом на сьогоднішній день з корегуванням вартість проекту становить 15 млн.грн.
Відповідь
04.09.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4360 / 4298
Просимо надати роз’яснення окремих пунктів розділу VI «Переговорна процедура закупівлі», а саме: 1. Чи вважається підставою для застосування переговорної процедури закупівлі згідно до статті 35 п.2 (Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: 1) закупівлі творів містецтва або закупівлі, пов’язаної з захистом прав інтелектуальної власності, або укладання договору про закупівлю з переможцем архітектурного чи мистецького конкурсу) факт подання заявки на державну реєстрацію в Українї знаку для товарів та послуг? 2. Чи вважається підставою для застосування переговорної процедури закупвлі згідно до статті 35 п 2 виключно факт наявності свідоцтва (а не факт подання заявки на державну реєстрацію) про державну реєстрацію в Українї знаку для товарів та послуг?
Відповідь
02.09.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3710 / 3699
З метою недопущення порушення вимог чинного законодавства України в сфері публічних закупівель просимо Вас надати роз’яснення щодо можливості та порядку застосування процедури закупівлі відповідно до статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» стосовно робіт, пов’язаних з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру у випадку виділення фінансування з резервного фонду державного бюджету в обмежені терміни освоєння бюджетних коштів на виконання відповідних робіт. Додатково повідомляємо, що подія по нанесенню шкоди паводком у районі відбулася 20-25 травня 2019 року.
Відповідь
29.08.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4320 / 4212
ДП «АМПУ» розглядає можливість запрошення на переговорну процедуру Міжнародну фінансову корпорацію (далі – IFC), повноправним членом якої є Україна з 18.10.1993 на підставі Закону України від 03.06.1992 № 2402-ХХІІ «Про вступ України до Міжнародного валютного фонду, Міжнародного банку реконструкції та розвитку, Міжнародної фінансової корпорації, Міжнародної асоціації розвитку та Багатостороннього агентства по гарантіях інвестицій». Також 14.11.2017 було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством інфраструктури України та IFC. Метою співробітництва є розвиток державно-приватного партнерства в галузі транспорту та залучення інвестицій в інфраструктуру. Акціонерний капітал IFC складається із внесків – членів міжнародної фінансової інституції. З відкритих джерел стало відомо, що близько 4% акцій IFC належать одному з членів – Російській Федерації. У контексті п.1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.09.2014 № 829-р просимо надати роз’яснення щодо такого: чи може IFC, як міжнародна фінансова організація, членом якої є Україна, приймати участь у процедурі державних закупівель товарів, робіт та послуг у юридичних осіб; чи може замовник виключити вимогу до учасника щодо відсутності серед акціонерів Російської Федерації у випадку якщо на переговорну процедуру запрошуються міжнародні фінансові організації, членом яких є Україна.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2