Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1607 / 1616
Замовником висунута вимога до переможця відкритих торгів: надати «Документ на підтвердження, що Службову (посадову) особу Переможця процедури закупівлі, яку уповноважено Переможцем представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є Переможцем, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми». Підкажіть, де можна отримати цей документ (у якому реєстрі) або яким Уповноваженим органом він видається? На сайті МВС не має жодної інформації щодо отримання цього Документу (Постанова КМУ від 18.04.2012 р. № 303 затверджено Положення про створення та функціонування Єдиного державного реєстру злочинів торгівлі людьми (далі – Реєстр). Відповідно до пункту 5 Положення Держателем (володільцем) Реєстру є МВС). Чи можна нам (переможцю торгів) надати цю інформацію в довільній формі для того, щоб не допустити відхилення нашої тендерної пропозиції?
Відповідь
09.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2032 / 1983
В установи є потреба в закупівлі електричної енергії на суму понад 200 тис.грн., при цьому електрична енергія закуповується з розрахунку 90% - гуртожитки та 10% - універсальні послуги (Відповідно до статті 13 розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ринок електричної енергії», тимчасово, на період з 01 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року, універсальні послуги надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності). На сьогодні на території Чернігівської області єдиним електропостачальником універсальних послуг є ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ», закупівля у іншого учасника є неможливою. Чи можно за таких умов застосувати переговорну процедуру закупівлі (скорочену) на підставі пункту 2 частини 2 Закону України "Про публічні закупівлі" - відсутність конкуренції з технічних причин.
Відповідь
09.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1707 / 1652
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВІНЕКОРЕСУРС», в особі директора Арсеньєва Руслана Вікторовича, висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним:в разі, якщо Учасник закупівлі залучає субпідрядну організацію у своїй пропозиції, а остання, в свою чергу, надає свою тендерну пропозицію для участі у закупівлі самостійно, чи буде це розцінюватися як пов`язаність учасників та/або порушення економічної конкуренції та інших чинних нормативно-правових актів?
Відповідь
09.07.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1888 / 1906
Доброго дня! Чи потрібно проводити тендерні закупівлі для придбання РРО якщо є діючий договір з ЦСО? Всі РРО були придбані у даного ЦСО. Договрів зарєєстрований в ДПІ.
Відповідь
09.07.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1795 / 1784
06.04.2020 року нами було укладено договір на суму 11000 грн., дана закупівля відображена в системі тільки в плані. В липні місяці виконавець договору надіслав нам додаткову угоду щодо збільшення суми основного договору на 420 грн. Скажіть будь ласка, чи повинні ми відобразити якось цю додаткову угоду в системі е-закупівель і як саме? Дякую за відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2