Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.02.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2268 / 2006
Необхідно здійснити оновилення топозйомки М 1:2000 з грифом обмеження доступу ДСК (службова інформація), сума 700,00 тис.грн. Документ є матеріальним носієм службової інформації, порядок користування якою встановлено Постановою КМУ від 19.10.2016 р. № 736. Гриф обмеження доступу присвоєно розробником основного документа. Чи можливо здійснити закупівлю послуги в того самого постачальника через переговорну процедуру?
Відповідь
26.02.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1645 / 1568
Доброго дня! КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» (далі – Коледж) являється замовником у розумінні п.9 ч.1 ст.1 Закону України «Про публічні закупівлі». Відповідно до п.1 ч.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадку зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника. Відповідно до п.12 ч.1 ст.8 Закону України «Про публічні закупівлі» однією з основних функцій Уповноваженого органу у сфері закупівель, яким на теперішній час являється Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України є надання узагальнених відповідей рекомендаційного характеру щодо застосування законодавства у сфері закупівель. Враховуючи вищевикладене, Коледж звертається з проханням надати узагальнену відповідь рекомендаційного характеру щодо наступного. 1.Чи свідчить наявність слова «зокрема» в п.1 ч.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» про те, що перелік підстав для зменшення обсягів закупівлі не є вичерпним, тому зменшення обсягів закупівлі замовник може здійснити не лише з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника? 2.Чи передбачає п.1 ч.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» право замовника вносити зміни до договору про закупівлю, в частині зменшення обсягу закупівлі з причини зменшення потреби замовника? Заздалегідь вдячні за вичерпні відповіді!
Відповідь
26.02.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1323 / 1323
Постачальник пропонує дуже низьку ціну на продукти харчування. Які документи постачальник повинен надати, щоб обгрунтувати низьку ціну? Чи може є якийсь процент від середньостатистичної.
Відповідь
26.02.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1370 / 1364
Доброго дня! Замовник на початку року уклав прямий договір на суму 30 тис. грн.. (послуги зв’язку). До кінця року ціна на послуги зв’язку може збільшитися, і потрібно буде укладати додаткову угоду на збільшення суми договору. Поясніть, будь ласка, якщо в грудні 2020 року нам потрібно буде укласти додаткову угоду на збільшення суми договору на 1000,00 грн. чи потрібно по ній звітувати в системі (оприлюднювати як Звіт про укладений договір) чи вона залишиться поза системою, оскільки укладена до вступу в дію Закону України "Про публічні закупівлі» (у редакції Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019р. №114-ІХ)?
Відповідь
26.02.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1949 / 1951
Доброго дня! Замовник на початку року оприлюднив річний план закупівель до кінця 2020 року. Підкажіть, будь ласка, як бути замовнику після 19 квітня 2020р., коли вступить в силу Закону України "Про публічні закупівлі» (у редакції Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019р. №114-ІХ) (далі - Закон) ? Чи потрібно вносити зміни до вже опублікованого плану закупівель? Та який тип процедури закупівлі застосовувати до залишків опублікованого плану, якщо, наприклад, на папір по коду ДК 021-2015 (CPV): 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне на рік було заплановано 50 тис. грн.. Згідно Закону №922 це Звіт про укладений договір. Проте за період з 01.01.2020 по 19.04.2020р. використано та опубліковано Звіт про укладений договір лише на 35 тис. грн.. Залишок по даному коду ДК становить 15 тис. грн.. Яку процедуру в даному випадку обирати після 19.04.2020р. згідно Закону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2