Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.05.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1371 / 1388
Доброго дня. Цікавить таке питання, чи може уповноважена особа призначатися з числа військовослужбовців, якщо так, то яким чином оформлювати доплату за виконання додаткового навантаження. Дякую.
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2025 / 1983
Шановні колеги! Після аукціону учасник з АНЦ - не дав обгрунтування - зрозуміло, що замовник відхиляє такого учасника на підставі абз.7 п.1 ч.1 ст.31 - якщо учасник не надав обґрунтування аномально низької ціни тендерної пропозиції протягом строку, визначеного в частині чотирнадцятій статті 29 цього Закону. А якщо надав неналежне обгрунтування на підставі чого відхиляємо, якщо замовника таке обгрунтування не влаштовує? Яку саме підставу застосувати, якщо ст.31 містить вичерпний перелік для відхилення та не передбачає можливість відхилити за неналежне обгрунтування. Проте абз.2 п.14 ст.29 Закону містить норму - Замовник може відхилити аномально низьку тендерну пропозицію, у разі якщо учасник не надав належного обґрунтування вказаної у ній ціни або вартості. Чи може замовник встановити у ТД, що неналежне обгрунтування також дорівнює підставі, що зазначена у абз.7 п.1 ч.1 ст.31 Закону, тобто обгрунтування не надано. Заздалегідь дякуємо за відповідь.
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1748 / 1795
Зі вступом в дію Нового Закону Про Публічні закупівлі, виникає питання чи розповсюджуються рекомендаційні листи МЕРТ на Новий Закон про Публічні закупівлі ,а саме лист МЕРТ 14.09.2016 № 3302-06/29640-06 “щодо планування закупівель” - Щодо здійснення закупівель, які замовник об'єктивно не міг передбачити
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1487 / 1573
Доброго дня! Велике прохання надати роз'яснення щодо порядку проведення чи не проведення наступних закупівель: 1. Чи потрібно відображати у річному плані телекомунікаційні послуги за безстроковим договором, укладеним з Укртелекомом ще у 2015 році, якщо оплати здійснюється щомісяця за рахунками фактури. Така ж ситуація з мобільним оператором (договір безстроковий укладений у 2017 році, рахунки виставляються щомісяця). Якщо потрібно відображати як закупівлю, то яким чином? 2. Чи являється закупівлею відшкодування оплати за комунальні послуги (водопостачання, електроенергія, теплоенергія та ін) балансоутримувачу? 3. Чи вваажається закупівлею, якщо закуповуються марки та конверти працівником підприємства, а підприємство компенсує йому витрати за авансовими звітами. Якщо так, то який повинен бути порядок проведення закупівлі та який документ повинен розміщуватись у звіті? 4. Чи є закупівлею розрахунково-касове обслуговування? 5. Чи є закупівлею судові витрати (судовий збір)? Усі витрати, на зазначені вище послуги (на кожну окрему), не перевищують 50 тис. грн. за рік (за приблизними розрахунками). Будемо дуже вдячні за роз'яснення!
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1988 / 1910
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» у новій редакції (далі-Закон), яка набула чинності 19.04.2020р. у пп.37), п.1 Ст.1 Закону передбачена можливість участі у закупівлі Учасника - об’єднання юридичних осіб - нерезидентів без створення окремої юридичної особи, наприклад консорціум. Розуміємо, що такий консорціум без створення юридичної особи можливий лише за іноземним законодавством. Питання: Яким чином завантажувати через електронний майданчик Тендерну пропозицію такого Учасника? Чи як саме консорціум, який не має реєстраційних даних оскільки не є юридичною особою? Чи як уповноваженого учасника (члена) такого об’єднання юридичних осіб - нерезидентів без створення окремої юридичної особи?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2