Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.04.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1018 / 1005
Доброго дня. Чи має право тендерний комітет після 19 квітня 2020 року затверджувати звіт про укладений договір до 50000 грн з метою оприлюднення звіту про укладений договір?
Відповідь
17.04.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1520 / 1455
Отримано субвенцію з обласного бюджету у суммі 227000,00 на придбання продуктового набору для вразливих верств населенню під час карантину. чи можна провести не відкриті торги, а переговорну процедуру? Щоб вкластися в терміни?
Відповідь
17.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1400 / 1301
Доброго дня! Чи може уповноважена особа установи користуватися тим самим кабінетом замовника, що й тендерний комітет, якщо тендерний комітет і надалі буде провадити закупівлі?
Відповідь
17.04.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1286 / 1229
Доброго дня. Наше управління є Замовником робіт з будівництва та капітальних ремонтів об'єктів міста. В тендерній документації до Учасників виставляємо вимогу відповідно до ст.16 ЗУ "Про публічні закупівлі", а саме : підтвердження Учасником виконання аналогічного договору (довідка встановленої форми у вкладенні). 1.Чи може бути Замовником у договорі, що наданий Учасником , як аналогічний, юридична особа, яка не підпадає під визначення "Замовник" у розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі". 2.Чи можна вважати аналогічним договором, договір наданий Учасником на підтвердження виконання робіт ним як субпідрядником , тобто за договором між Генпідрядноком( з однієї сторони) та Учасником (з іншої сторони). Дякую.
Відповідь
16.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1096 / 1149
Закупівля комунальних послуг(газ.вода.електроенергія)до 200 ти. грн.У січні був висвітлений план на ПРОЗОРО.Заключені договора.Що робити після 19 квітня?Як проплачувати ком.послуги.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2