Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3162 / 3355
Доброго дня! Комунальне унітарне підприємство, на загальній системі оподаткування, займається виробництвом, транспортуванням, постачанням теплової енергії та поставкою гарячої води бюджетним установам та іншим споживачам. У статутному капіталі суб.єкта господарювання 100% частки належить органу місцевого самоврядування. Дане підприємство віднести згідно ЗУ "Про ПЗ" ст.2, ч.1, п.3 до замовників чи згідно ст.2, ч.1, п.4 до замовників в окремих сферах господарювання? Дякую.
Відповідь
10.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3266 / 3305
Питання. ДП "ЧТЕЦ" приймало участь у закупівлі UA-2020-11-03-006828-c. Визнано переможцем. Опубліковано повідомлення про намір укласти договір. Відповідно до ТД ДП "ЧЕТЦ" необхідно подати встановлені документи, як переможцю (за аукціоном) , серед іншого документальне підтвердження надання забезпечення виконання договору (п.6 розділу 6 ТД). Так замовник вимагає від учасника -переможця процедури закупівлі, у строк, що не перевищує 10 календарних днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, внесення ним забезпечення виконання даного договору, яке надається у вигляді застави на п/р Замовника: - розмір забезпечення виконання договору про закупівлю 5 % (п’ять відсотків) вартості договору. ДП "ЧЕТЦ" виконано вимоги - сплачено заставу, та завантажено відповідний документ про сплату разом з кваліфікаційними документами переможця на віповідному електронному майданчику. Через декілька днів після завантаження документів, замовником відмінено торги - відпала необхідність у закупівлі. З жодним учасником торгів договір не підписано. Чи підлягає поверненню сплачена сума застави (забезпечення) в даному випадку. Зі статтею 27 Закону України "Про публічні закупівлі ознайомлені". Якщо така сума застави підлягає поверненню, чи потрібно учаснику звертатись з заявою до замовника про таке повернення, або до якого уповноваженого органу (суду) звертатись:?
Відповідь
10.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2693 / 2787
Допоможіть вирішити питання: Хто повинен здійснити закупівлю комунальних послуг (теплопостачання та електроенергія) навчального закладу, який реорганізовується шляхом приєднання до іншого навчального закладу, але передача майногового комплексу ше не відбулася.Не підписані передавальні акти.
Відповідь
10.12.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2590 / 2588
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка. Якщо необхідно пройти ліцензування освітньої діяльності на суму 75 тис.грн. Орган, що видає ліцензії - Міністерство освіти і науки України ( я так вважаю, що це монополіст), то за якою процедурою проводити закупівлю послуг на отримання ліцензіі.
Відповідь
10.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2887 / 2891
Доброго дня!допоможіть розібратися у питанні визначення замовника.Ми,комбінат комунальних підприємств,займаємося постачанням питної води,вивезенням твердих та рідких побутових відходів.Селищній раді належить 99 % нашого статутного капіталу.Питання:чи підпадаємо ми під п.2 ч.1 статті 3 Закону,тобто товари до 1 млн.Допоможіть будь-ласка.Завчасно дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2