Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.07.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1832 / 1879
Доброго дня! Відповідно до пункту 3 частини 2 статті 4 ЗУ «Про публічні закупівлі» у річному плані повинна міститись така інформація: розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі. Відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджена наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275, очікувана вартість – розрахункова вартість предмета закупівлі на конкретних умовах поставки із зазначенням інформації про включення/невключення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків та зборів. Питання: чи потрібно в річному плані зазначати інформацію про включення/невключення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків та зборів? Якщо потрібно, то де це зазначати оскільки в ЕСЗ це не реалізовано? Завчасно вдячна за відповідь!
Відповідь
10.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2169 / 2197
Добрий день. Відповідно п. 5 розділу ІІ Наказу МЕРІТУ № 454 від 17.03.16 р., «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі» «Якщо під час здійснення замовником закупівлі товарів передбачається також закупівля послуги (послуг), пов'язаної (пов'язаних) з поставкою товарів (зокрема послуги з транспортування, установки, монтажу, наладки, інсталяції програмного забезпечення, навчання персоналу тощо), предметом закупівлі в такому разі є товари за умови, що вартість такої послуги (таких послуг) не перевищує вартості самих товарів». Дію даного наказу скасовано. В редакції нового наказу № 708 від 15.04.20 р. ця норма чомусь відсутня. І як тепер закуповувати сукупні послуги? Чи укладати різні договори? І що робити з закупівлями товарів, опублікованих після 09.06 і до сьогодні, до вартості яких включені супутні послуги? Чи потрібно скасовувати закупівлі?
Відповідь
10.07.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
2526 / 2521
По даній процедурі закупівлі UA-2020-05-22-002607-b ФОП Івченко Є. С. було дискваліфіковано, протягом визначеного терміну ФОП Івченко Є. С. подав Скаргу до Антимонопольного комітету України, яким було прийнято рішення прийняти до розгяду Скаргу та призупинити процедуру закупівлі. Але в той же день, як було подано Скаргу оголосив по даному об'єкту закупівлю UA-2020-06-26-003068-a. Прошу роз'яснити чи правомірні дії Замовника та що робити нам чекати на рішення антимонопольного чи приймати участь в тендері?
Відповідь
10.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1932 / 1926
27.06.2020 року набрав чинності Порядок та умови надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 515 від 01.06.2020 року. Одним з напрямів використання субвенції є придбання житла у прийнятих в експлуатацію житлових будинках для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла, житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, у тому числі дітей з інвалідністю, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Пунктом 55 Порядку передбачено, що закупівля товарів, робіт і послуг проводиться в установленому законом порядку. У зв’язку з вищевикладеним просимо повідомити, чи необхідно проводити процедуру закупівлі та чи застосовуються положення Закону України «Про публічні закупівлі», у разі, якщо гранична вартість для придбання житлового будинку для дитячих будинків сімейного типу орієнтовно складає 3219768,0 грн., або для придбання соціального житла – 700000,0 грн.
Відповідь
10.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1933 / 1953
Наша установа належить до замовників, в інтересах яких проведення тендерів та закупівель товарів згідно з додатком 4 до Розпорядження Кабінету Міністрів «Про визначення державної установи «Професійні закупівлі» централізованою закупівельною організацією» від 25.09.2019 № 846-р за рахунок коштів державного бюджету за рамковими угодами через централізовану закупівельну організацію є обов'язковим з 01.09.2020. Враховуючи зазначене, просимо повідомити чи буде відповідати нормам законодавства укладання установою після 01.09.2020 договору на придбання товару за кодом CPV, що міститься у додатку 4 до Розпорядження № 846-р, за результатами проведення процедури закупівлі, спрощеної закупівлі або допорогової закупівлі, що була розпочата до 01.09.2020.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2