Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.07.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
215 / 225
Чи можливо в межах однієї і тієї ж процедури закупівлі, наказом замовника ліквідувати тендерний комітет, що затверджував тендерну докуменацію і проводив процедуру закупівлі, та призначити уповноважену особу, яка буде в цій же процедурі буде виносити рішення про відхилення пропозицій учасників?
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
259 / 261
Доброго дня! п. 5 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» - Замовникам забороняється вимагати від учасників засвідчувати документи (матеріали та інформацію), що подаються у складі тендерної пропозиції, печаткою та підписом уповноваженої особи, якщо такі документи (матеріали та інформація) надані у формі електронного документа через електронну систему закупівель із накладанням кваліфікованого електронного підпису. Я правильно розумію, відтепер можна не ставити в Довідках печатки і підпис Директора (уповноваженної особи), якщо комплект Документів Учасника надані у формі електронного документа через електронну систему закупівель із накладанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП/ЕЦП) ??? Тендер ID UA-2020-06-26-000931-b
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
343 / 338
Доброго дня, згідно п.14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі від 11.06.2020 року №1082 передбачено:"Під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг в оголошення, оприлюднення яких передбачено Законом, та повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі в окремих електронних полях зазначається інформація, визначена пунктом 12 та абзацами другим - четвертим пункту 13 цього Порядку, та інформація щодо: назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі; коду товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі". Враховуючи зазначене, просимо надати відповідь відносно того, що під зазначеним розуміється, а саме, що означає вираз "назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі"?
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
343 / 342
Доброго дня. До нас як до Замовника надходять звернення та вимоги від потенційних учасників процедури закупівлі з проханням внесення змін до тендерної документації в частині поділу закупівлі на лоти. Дана ситуація унеможливлює вносити зміни до тендерної документації, оскільки перед тим, як внести зміни до тендерної документації шляхом поділу закупівлі на два і більше окремих лота, необхідно внести зміни у назву предмета закупівлі не тільки в оголошенні про проведення відкритих торгів, але й у відповідній позиції РПЗ. В даному випадку внесення змін до тендерної документації шляхом поділу на лоти можливо, проте буде спостерігатися розбіжність у назві предмета закупівлі, вказаній в річному плані та в оголошенні про проведення процедури закупівлі. Що робити Замовнику в даному випадку, якщо є прохання поділу на лоти для досягнення більшої ефективності та підвищення конкуренції, але відміняти торги кожного разу при надходженні такої вимоги не доцільно?
Відповідь
20.07.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
288 / 283
Доброго дня! У підприємства виникла необхідність в укладанні додаткової угоди до діючого договору купівлі-продажу теплової енергії в гарячій воді для потреб населення у монополіста, з метою зменшення річних об'ємів закупівлі до 447 610,24 грн. Договір було укладено у 2017 році на суму 560 645,75 грн. Умови договору передбачають його автоматичну щорічну пролонгацію. Питання: Чи не суперечить укладання цієї додаткової угоди вимогам Закону України "Про публічні закупівлі". Чи має право підприємство укладати додаткову угоду до договору від 2017 року чи необхідно щорічно проводити переговорну процедуру за цим предметом закупівлі?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2