Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
782 / 812
Добрий день. Відповідно до пункту 3 ч.2 ст.2 Закону діяльність в окремих сферах господарювання це діяльність, що здійснюється в одній або декількох із таких сфер: 3) забезпечення виробництва, передачі, розподілу, купівлі-продажу, постачання електричної енергії споживачам, диспетчерське управління та забезпечення відпуску електричної енергії до/з системи передачі/розподілу та забезпечення функціонування ринку електричної енергії "на добу наперед" і внутрішньодобового ринку електричної енергії та балансуючий ринок електричної енергії та організація купівлі-продажу електричної енергії на цих ринках. Чи підпадає дільність під визначення Закону, враховуючи, що виробництво електричної енергії буде здійснюватися з альтернативних джерел енергії (сонячна електростанція) та передаватися за договором купівлі-продажу ДП «Гарантований покупець» без постачання такої електроенергії споживачам, та без використання функціоналу ринку електричної енергії "на добу наперед" і внутрішньодобового ринку електричної енергії? Дякую
Відповідь
13.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
952 / 902
Доброго дня. Статтею 17 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі. До таких підстав, зокрема, відноситься відсутність інформації у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, передбаченої пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань". Відповідно до п.9 ч.2 ст.9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", в Єдиному державному реєстрі мають міститися інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи а саме: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, країна громадянства, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу). Проте, витяг з Єдиного державного реєстру та інформація що міститься у відкритому доступі за посиланням https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch, містить обмежену інформацію про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, що є публічною та доступною для ознайомлення, а саме: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання та міра бенефіціарного володіння. В зв’язку з цим, прошу повідомити, яким чином Замовник має встановити, чи дійсно в учасника, що є юридичною особою резидентом наявна уся передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" інформація у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань? Або, яким чином учасник – юридична особа резидент, може довести Замовнику те, що в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань наявна уся інформація щодо даного учасника, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"?
Відповідь
12.07.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
697 / 703
Доброго дня! Я являюсь уповноваженою особою з публічних закупівель. У мене виникло таке питання. Чи можу я в майбутньому (скажімо, через рік) пройти навчання з дієтології, відкрити ФОП та працювати дистанційно? Чи буде така моя діяльність порушенням закону? Я ніде не можу знайти відповідь на дане питання. Дякую.
Відповідь
10.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
793 / 807
Добрий день. По якій процедурі потрібно здійснити закупівлю програмного забезпечення зі створення ігор у нерезидента (так як українських постачальників даного продукту немає), вартість якого близько 70 тис. грн. в рамках реалізації грантового проекту?
Відповідь
10.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
956 / 986
Відповідно до п. 7 ч. 5 ст. 3 ЗУ "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), дія Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є послуги з провадження наукової, науково-технічної діяльності, які фінансуються на конкурсній основі в порядку, визначеному статтями 58 і 59 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність". Враховуючи статті 58 і 59 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", можна зазначити, що до сфери дії Закону не відносяться послуги з провадження наукової, науково-технічної діяльності, що фінансуються на конкурсній основі та у випадку грантової підтримки наукової і науково-технічної діяльності за рахунок коштів державного бюджету. Проте, у нормах Закону не визначено, чи застосовується Закон при грантовій підтримці наукової і науково-технічної діяльності за рахунок коштів міжнародних організацій, установ тощо (міжнародні гранти). Враховуючи вищезазначене, прошу надати роз'яснення, чи поширюється дія Закону на закупівлі, предметом яких є послуги з провадження наукової, науково-технічної діяльності, що фінансуються за рахунок коштів міжнародних організацій, установ тощо (міжнародні гранти).
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2