Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.02.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1437 / 1419
В 2021 році було укладено договір про надання послуг на 5,0 тис.грн. про що в системі було розміщено звіт. В лютому до даного договору підписано додаткову угоду 7 тис.грн. Чи необхідно окремо відображати в Прозорро дану додаткову угоду, якщо так то яким чином??
Відповідь
15.02.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1695 / 1758
Доброго дня! За результатами процедури відкритих торгів Замовником було укладено договір про закупівлю відповідно до опублікованого проекту договору. При цьому проект не містив порядку зміни умов договору передбачених п. 7 ч. 5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі". Питання: чи має право Замовник на етапі виконання договору про закупівлю доповнити порядок зміни умов договору п. 7 ч. 5 ст. 41 Закону?
Відповідь
15.02.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2384 / 2459
Доброго дня! Нашою установою були двічі проведені Відкриті торги які не відбулися через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, та оголошена Переговорна процедура закупівлі Електричної енергії, ідентифікатор закупівлі UA-2020-12-21-006235-a. При підписанні договору була допущена помилка в даті укладення договору, потрібно було укладати договір 01.01.2021р. а укладено 31.12.2020 рік. Договір було завантажено на веб-портал Уповноваженого органу уповноваженою особою, в звіті про укладення договору була зазначена правильна дата 01.01.2021 р., а сканована копія договору від 31.12.2020 р. Враховуючи відповіді МЕРТУ на запити 94/2016 та 82/2017, мною як Уповноваженою особою було прийняте рішення про виправлення цієї помилки шляхом оформлення та розміщення на веб-порталі Уповноваженого органу відповідного протоколу УО та додаткової угоди про зміну дати договору. Помилка через неуважність була допущена лише при написані дати укладення договору. Звертаємося до Вас, як до Уповноваженого органу, який здійснює регулювання та реалізує державну політику у сфері закупівель. Будь-ласка, надайте роз’яснення, як Замовнику діяти в подібній ситуації? А саме: 1. Чи можна вважати невірну дату укладання договору технічною (механічною) помилкою (опискою)? 2. Чи правомірні дії Уповноваженої особи при укладенні додаткової угоди та протоколу УО про зміну дати договору? 3. Чи може бути датою підписання договору дата, яка припадає на вихідний день? Сподіваємось на чіткі відповіді на задані питання, а не лише на цитування норм чинного законодавства України. Система "Prozorro" не досконала, у Замовників виникає безліч питань та складнощів, розібратися з якими ніхто не допомагає. Заздалегідь вдячні за розуміння та відповідь.
Відповідь
15.02.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1563 / 1645
З метою забезпечення належної та якісної організації роботи Публічної бібліотеки Лиманської ОТГ та її бібліотек-філій, враховуючи фактичне невиконання запланованих заходів Програми економічного і соціального розвитку на 2020 рік, у зв’язку із запровадженими карантинними обмеженнями та забороною здійснення розпорядниками бюджетних коштів наприкінці 2020 року попередньої оплати періодичних видань за бюджетні кошти (поповнення бібліотечного фонду на І півріччя 2021 року не було здійснено у 2020, невикористані кошти наприкінці 2020 року повернуто до бюджету громади), рішенням сесії міської ради на початку 2021 року виділено додаткові бюджетні призначень на здійснення попередньої оплати періодичних видань для поповнення бібліотечного фонду на І півріччя 2021 у сумі 12,5 тис.грн. Кошторисом видатків на фінансування діяльності бібліотек громади, на 2021 рік заплановано видатки на поповнення бібліотечного фонду на загальну суму 96,570 тис.грн. (здійснення передплати періодичних видань на ІІ півріччя 2021 та І півріччя 2022 року). З урахуванням зазначеного, звертаємося з проханням надати роз'яснення: чи може відділ культури і туризму міської ради укласти прямий договір без застосування спрощеної процедури закупівлі на суму 12,5 тис.грн., так як видатки на зазначені цілі були не заплановані? Ліміти на здійснення зазначених видатків за кошторисом відкриваться у червні та грудні 2021 року.
Відповідь
15.02.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1423 / 1416
Щодо удосконалення технічного завдання системи ДП "ПРОЗОРРО"
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2