Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.09.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1322 / 1347
Доброго дня. Чи поширюється на Договір про надання послуг з медичного огляду працівників освіти ч.18 п.5 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі": Дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: 18) послуги за договорами про медичне обслуговування населення, що надаються відповідно до закону;?
Відповідь
16.09.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1990 / 2224
18.08.2018 нашим підприємством (Замовником) за результатом проведення відкритих торгів укладено договір на будівництво кабельної лінії електропередавання вартістю 20 797 360грн. Замовник належить до замовників, визначених у пункті 4 частини першої статті 2 Закону Про публічні закупівлі (далі - Закон). Роботи за договором Підрядником виконані в повному обсязі 21.12.2018. На об'єкт будівництва поширюються гарантійні зобов'язання Підрядника. В теперішній час, у зв'язку з реконструкцією автомобільної дорjги, виникла необхідність перенесення частини побудованої кабельної лінії. Вартість робіт з перенесення становить 1 950 000 грн (згідно п.5 ч.2 ст.4 Закону - спрощена закупівля). Склад робіт є повністю аналогічним проведеним роботам з будівництва. Чи може Замовник на підставі п.5 ч.7 ст.3 Закону укласти з тим самим Підрядником договір на перенесення побудованої кабельної лінії без застосування порядку проведення спрощених закупівель,уклавши договір без використання електронної системи закупівель. Прошу також пояснити необхідність застосування в данному випадку переговорної процедури закупівлі та суперечливість ч.7 ст.3 і ч.2 ст.40 Закону
Відповідь
16.09.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1745 / 1786
Доброго дня!Від сьогодні я Уповноважена особа юридичної особи з проведення спрощених закупівель та закупівель до 50 000 грн. До покладення на мене даних обов'язків проводилися закупівлі іншою особою. Річний план на 2020 рік відсутній. Плани, стосовно проведення конкретних закупівель до 50 тисяч без використання електронної системи, були створені у визначений ЗУ "Про публічні закупівлі" термін, але не була натиснута кнопка "Перевести у статус "Заплановано" і тому вони не опубліковані на "Прозоро". Однак, закупівлі, відображені в цих планах, вже відбулися. Надайте будь-ласка відповідь, чи буде порушенням Закону, якщо я, як Уповноважена особа від сьогодні переведу ці плани в статус "Заплановані" і опублікую на "Прозоро"? Чи буде вважатися така дія порушенням мною строків, встановлених ЗУ "Про публічні закупівлі", чи це буде порушення особи, яка проводила дані закупівлі. Також, надайте, будь-ласка, відповідь, чи за відсутності річного плану закупівель я можу проводити спрощені та інші види закупівель, шляхом створення окремих планів до кожної закупівлі? Якщо ні, то яким чином законно я повинна їх провести?
Відповідь
15.09.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1841 / 1919
Доброго дня! Питиння стосується Договору про відшкодування витрат на лікарські засоби, які видаються хворим згідно Постанови Кабінету Міністрів від 17.08.1998 р. № 1303 "Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювання". Сума Договору на відшкодування більше 200 тис.грн.Це вже є тендерна процедура чи даний вид відшкодування оминає електронну процедуру закупівлі? Чим це регламентується?
Відповідь
14.09.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1631 / 1848
1. Чи поширюється постанова КМУ № 225 та Перелік, затверджений цією постановою, в частині закупівлі "Спеціалізованого санітарного автомобіля екстреної (швидкої) медичної допомоги" на заклади охорони здоров'я вторинного рівня, зокрема КНП? 2. Чи може заклад охорони здоров'я вторинної ланки закупити згідно із затвердженим Постановою КМУ № 225 Переліком "Автомобіль для надання швидкої допомоги" вартістю понад 2 млн.грн. без процедури відкритих торгів, лише оприлюднивши звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, як того вимагає Постанова?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2