Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.07.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2200 / 2270
Добрий день. Уточніть будь ласка чи наша установа (підпорядкування Міністерства юстиції) на даний час може проводити закупівлі на суму більше 50 тис. грн., як "державний замовник у сфері оборони" без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель.
Відповідь
06.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2404 / 2468
На початок року не було заплановано закупівлю про надання послуг з встановлення систем охоронної сигналізації, а в травні провели довідку змін (звільнили сторожів, зняли заробітну плату та перенесли на КЕКВ 2240 на оплату закупівлі без використання електронної системи згідно ЗУ "Про публічні закупівлі" на суму 49193,00 грн.) , а потім ще виникла додаткова потреба на суму 10188,00 на ту саму послугу, згідно довідки змін. Чи можна провести закупівлю без використання електронної системи чи провести спрощеною закупівлею?
Відповідь
06.07.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2971 / 2917
У зв’язку з технічними роботами, спрямованими на максимальне посилення захисту в умовах воєнного стану вільний публічний доступ до реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (за посиланням: https://nazk.gov.ua/uk/reyestr-koruptsioneriv/ та реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (за посиланням: https://usr.minjust.gov.ua/content/free-search) – відсутній. Яким чином замовнику здійснити перевірку учасників? Чи має право замовник перевіряти інформацію на інших ресурсах, на приклад youcontrol?
Відповідь
06.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2173 / 2167
Доброго дня, шановні фахівці! У зв’язку з внесенням постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 № 723 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 і від 28 лютого 2022 р. № 169» (далі - постанова № 723) змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (далі – постанова № 169), нами було здійснено детальне вивчення та проведено аналіз зазначених змін, змісту узагальнених відповідей рекомендаційного характеру щодо порядку закупівель у відповідності до постанови № 169, наданих в листах Уповноваженого органу (Міністерства економіки України) від 04.03.2022 № 3304-04/9225-06 «Щодо здійснення закупівель у період воєнного стану», від 09.03.2022 № 3304-04/9472-06 «Щодо змін, внесених до порядку закупівель у період воєнного стану», від 22.04.2022 № 3304-04/16796-06 «Щодо змін, внесених до порядку закупівель у період воєнного стану», та від 27.06.2022 № 3323-04/42505-06 «Щодо змін, внесених до порядку закупівель у період воєнного стану», що розміщені на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель; та вебінару «Публічні закупівлі у воєнний час: загальний огляд», організованого і проведеного Департаментом публічних закупівель, конкурентної політики та гуманітарної сфери спільно з проектом ЄС «Підтримка реформ публічних закупівель в Україні». Разом з тим, у нас залишається необхідність в наданні Уповноваженим органом, консультації з питань закупівель щодо застосування порядку закупівель у період воєнного стану, а саме: щодо нижченаведених положень постанови № 169 із змінами. Відповідно до вимог абзацу третього підпункту 1 пункту 1 постанови № 169 із змінами, замовники (крім тих, що визначені в абзацах першому та другому підпункту 1 пункту 1 постанови № 169 із змінами) здійснюють публічні закупівлі, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тис. гривень, із застосуванням електронного каталогу та/або порядку проведення спрощених закупівель, встановленого Законом України «Про публічні закупівлі». Зміни, внесені до постанови № 169 згідно з постановою № 723, містять перелік виключень, які наведені в абзацах четвертому - дев’ятнадцятому підпункту 1 пункту 1 постанови № 169, що дозволяє за потреби у разі наявності особливих обставин здійснити закупівлю без застосування спрощеної закупівлі та/або електронного каталогу. Абзацом п’ятим підпункту 1 пункту 1 постанови № 169 із змінами визначено, зокрема, що придбання товарів, робіт і послуг, вартість яких становить або перевищує 50 тис. гривень, може здійснюватися без застосування порядку проведення спрощених закупівель та/або електронного каталогу у разі, коли замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення. Просимо надати консультацію нам, як замовнику, що перебуває в місті Харкові, з наступних питань: Який документ (документи) може бути підтвердженням того, що замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення, чи на які норми діючого законодавства замовник може спиратися у такому випадку; Ким повинно прийматися рішення про здійснення закупівлі або її здійснення, та який документ повинен підтверджувати момент прийняття цього рішення? Заздалегідь будемо вдячні за надання необхідної консультації.
Відповідь
05.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2246 / 2362
Доброго дня. Я залишила заявку на допомогу "є Допомога" але не має відповіді, підкажіть будь ласка чому, адже коштів зовсім не має, немає ні на продукти харчування ні на проїзд, немає чим заплатити за електроенергію та водопостачання. Будь ласка допоможіть.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2