Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.10.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
599 / 554
Як видно з практики оскарження процедур закупівель, Орган оскарження разом з рішенням про прийняття скарги до розгляду запитує у замовників (рішення, дії чи бездіяльність яких оскаржуються)пояснення по суті скарги. Чи має право суб'єкт оскарження без запиту Органу оскарження надавати через електронну систему закупівель відповідь на подані Замовником пояснення по суті скарги? Чи не є подання суб'єктом оскарження такої інформації без відповідного запиту Органу оскарження порушенням регламенту Постійно діючої колегії?
Відповідь
30.10.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
601 / 558
Звертаємо до Вас з приводу наступного: Відповідно до нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю,зокрема оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію та проєкт договору про закупівлю. Частина 2 статті 21 деталізує, що має містити оголошення про проведення відкритих торгів: 1) найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія; 2) назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності); 3) кількість та місце поставки товарів, обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг; 4) очікувана вартість предмета закупівлі; 5) строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг; 6) кінцевий строк подання тендерних пропозицій; 7) умови оплати; 8) мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції; 9) розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати); 10) дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону; 11) розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків очікуваної вартості закупівлі або в грошових одиницях; 12) математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). В оголошенні про проведення відкритих торгів може зазначатися інша інформація. В той же час, електронна система закупівель та функціональні можливості майданчика не дає можливості оприлюднити вказану інформацію, що унеможливлює виконання вимог частини 8 статті 21 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме: (« мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції). Просимо Вашого сприяння у вирішенні цього питання, враховуючи що Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України є Уповноваженим органом, що здійснює регулювання та реалізує державну політику у сфері закупівель у мерах повноважень, визначених Законом.
Відповідь
30.10.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
592 / 582
Під час участі в публічних закупівлях нами використовується отримана від Торгово-промислової палати України Довідка «Про єдиного вітчизняного постачальника товарів (назва товару) та виконавця послуг з технічного обслуговування, ремонту (назва товару) виробництва (назва виробника)», в якій крім іншого зазначено, що вона призначена для можливого застосування у процедурах державних закупівель, відповідно до умов п. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: відсутності конкуренції з технічних причин. Питання: 1. Зазначена довідка є достатньою підставою для використання нашою компанією під час переговорної процедури відповідно пункту 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі»?; 2. Чи може Замовник під час переговорної процедури заперечити застосування даної довідки, вимагаючи при цьому надання експертного висновку фахового дослідження?
Відповідь
30.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
512 / 543
Чи зобов'язане Казенне підприємство здійснювати закупівлю товарів, робіт і послуг відповідно до вимог Закону України "Про публічні закупівлі", ящо: -підприємство не є розпорядником або одержувачем бюджетних коштів; -майно підприємства є державною власністю і закріплюється за ним на праві оперативного управління; -підприємство створено з метою здійснення виробничо-господарської, комерційної, посередницької та іншої діяльності для отримання прибутку та реалізації економічних, соціальних інтересів.
Відповідь
30.10.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
541 / 600
Доброго дня! Нами було проведено закупівлю бензину без використання ЕСЗ. Закупівля проводилась за додатковою угодою на умовах передоплати. Передбачене на час укладення додаткової угоди планове бюджетне фінансування закладу не було надано, виникла кредиторська заборгованість. Після надання фінансування на день отримання талонів на бензин змінилась ціна за 1 л. Договір було опубліковано нами у системі одразу після укладення. Чи можливо укласти додаткову угоду до додаткової угоди? Чи потрібно відображати дані зміни у системі? Яким чином?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2