Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.12.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
743 / 720
Доброго дня. Питання наступного характеру: Чи має право Учасник процедури закупівлі дозавантажити документи протягом 24 годин (на виконання вимоги Замовника), які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам або стосуються права підпису пропозиції, які НЕ БУЛО подано разом із пропозицією?? Чи він має право виправити помилки тільки в поданих документах. Прошу надати конкретизовану відповідь, адже виходячі з норм Закону про закупівлі, дане питання повністю не висвітлене.
Відповідь
02.12.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
801 / 820
КП «ЖЕК» є Замовником у розумінні Закону України № 922-VIII від 25.12.2015 року «Про публічні закупівлі» (далі Закон) і проводить закупівельну діяльність відповідно до норм Закону. Вартість послуги з розподілу природного газу для нас становить < 50 000 грн. Крім того, підприємство, що надає таку послугу включено до зведеного переліку природних монополій (АТ «ЧЕРКАСИГАЗ»), тож нам необхідно запланувати закупівлю послуги з розподілу природного газу на 2021 рік, укласти прямий договір з АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» і опублікувати звіт про договір про закупівлю, кладений без використання ЕСЗ і в строк, що не перевищує 3 робочих дні з дати укладання договору. Питання в тому, яке саме це зробити, не порушуючи Закон, якщо: У пункті 1.3 розділу I «Типового договору розподілу природного газу», затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 2498 від 30.09.2015 року «Про затвердження Типового договору розподілу природного газу» вказано: «1.3. Цей Договір є договором приєднання, що укладається з урахуванням вимог статей 633, 634, 641 та 642 Цивільного Кодексу України на невизначений строк», а в пункті 6.1 – «6.1. Оплата вартості послуги Оператора ГРМ з розподілу природного газу здійснюється Споживачем за тарифом, встановленим Регулятором для Оператора ГРМ, що сплачується як плата за річну замовлену потужність, з урахуванням вимог Кодексу газорозподільних систем». В свою чергу, згідно ст. 4 Закону «Закупівля здійснюється відповідно до річного плану. … 3) розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі;…». А частина 8 пункту 3 статті 3 Закону вимагає при оприлюдненні в системі Прозоро звіту про договір про закупівлю, укладеного без використання електронної системи закупівель, вказати: «8) ціна та строк виконання договору». І наостанок, стаття 10 Закону вимагає: «1. Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: … 13) звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель - протягом трьох робочих днів з дня укладення договору про закупівлю». Тож, маємо договір, укладений 2016 року на невизначений термін без вказання ціни і можливості вносити зміни і Додатки. Яким чином виконати вимоги закону в частині планування закупівлі на 2021 рік і оприлюднення інформації в ЕСЗ. Дякую.
Відповідь
02.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
567 / 574
Виконавчим комітетом Черкаської міської ради 9.01.2020 на підставі рішення № 1441 12.12.2019 було оголошено конкурс на впровадження єдиної міської системи диспетчеризації та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування у м. Черкаси. За результатами конкурсу було визначено компанію-переможця для організації такої системи Також в ході проведення конкурсу була визначена найменша вартість обслуговування трекера на одному транспортному засобі - 130 гривень на місяць. Таким чином, для комунального підприємства сумарна вартість необхідних послуг з обслуговування трекерів для роботи системи моніторингу громадського транспорту яка реалізована в ході конкурсу становить 132 000 гривень. Підкажіть будь ласка, яким чином можна організувати закупівлю даної послуги, а також чи можлива закупівля даної послуги відповідно до ч.2 ст.40 "Зу про публічні закупівлі"
Відповідь
02.12.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
737 / 707
Доброго дня! Підкажіть будь ласка. Процедура закупівлі UA-2019-08-13-000423-c Замовником внесено кваліфікаційні умови до тендерної документації, а саме: надання учасниками - Інформаційна довідка з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, яка засвідчує, що учасника не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері державних закупівель корупційного правопорушення. - Інформаційна довідка з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, сформована в електронній формі, відтворена на папері, у відсканованому вигляді, яка підтверджує, що юридичну особу, яка є учасником, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. Переможцем даного аукціону обрано учасника, який надав вищезазначені документи у довільній формі за власним підписом. Отже питання - чи не порушено замовником норми чинного законодавства внаслідок прийняття пропозиції учасника та укладання договору поставки?
Відповідь
02.12.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
777 / 852
За результатами переговорної процедури було укладено договори з бюджетними установами на постачання теплової енергії (товар) у січні 2020 року за тарифом 1697,80 грн. за 1 гкал (без ПДВ). На початку опалювального періоду 2020- 2021 р. було встановлено новий тариф на теплову енергію в розмірі 1439,65 грн. за 1 Гкал (без ПДВ) (на 15 % нижче зазаначеної в договорі). Шляхом укладання додаткової угоди в листопаді було внесено зміни про зменшення ціни на теплову енергію. У звязку зі збільшення ціни на природний газ, планується коригування тарифу на теплову енергію в грудні. Тариф буде збільшено на 13 % відносно зазначеного в додатковій угоді листопада й складатиме 1627,30 грн. за 1 Гкал. Але розмір нового тарифу менше зазанченого в договорі на 4 %. Чи можливо внести зміни до діючих договорів шляхом укладання додаткової угоди?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2