Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6452 / 6258
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VІІІ для замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, порогова планка на товари становить 1 млн. грн. Підкажіть будь-ласка, якщо річна потреба замовника в товарі наприклад становить 3 млн. грн., чи може замовник здійснити закупівлю до 1 млн. грн. шляхом укладання прямого договору, а потім на залишок провести процедуру відкритих торгів ? Та навпаки провести спочатку процедуру відкритих торгів , а потім укласти прямий договір до 1млн. грн. ?
Відповідь
29.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8435 / 8374
Відповідно до статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник має право встановити кваліфікаційний критерій «досвід виконання аналогічного договору». Чи має право Замовник встановити в тендерній документації вимогу, що пропозиція учасника відхиляється, якщо з даним учасником замовник знаходиться на етапі позовів за неналежне виконання укладеного договору закупівлі?
Відповідь
29.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7720 / 7642
Відповідно до частини 5 статті 28 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі, якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до норм частини 4 статті 10 цього Закону, замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначає відповідність учасників кваліфікаційним критеріям до проведення автоматичної оцінки тендерних пропозицій у строк, що не перевищує 20 робочих днів. Наступним етапом є проведення аукціону, далі визначення переможця (за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції замовник визначає переможця та приймає рішення про намір укласти договір згідно з цим Законом). Звертаємось з проханням про наступну консультацію: чи визначений Законом строк для визначення переможця та прийняття рішення про намір укласти договір на цьому другому етапі (частина 6 статті 28 не містить цього строку) ? Чи для визначення переможця на другому етапі (оголошення оприлюднене відповідно до норм частини 4 статті 10 цього Закону) Замовник повинен керуватися строками, визначеними частиною 4 статті 28?
Відповідь
27.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6712 / 6533
запланована річна сума на придбання ліків складає 240тис.грн-це відкриті торги. можно поділіти цю суму на квартали,та проводити кожного кварталу відкріті торги на 60 тис.грн.
Відповідь
26.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
12444 / 12175
1. Чи є порушенням з боку замовника вимог п. 7 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі» (Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону) в частині оголошення декількох п’яти ( UA-2016-09-20-000193-a, UA-2016-09-20-000478-a, UA-2016-09-12-000204-a, UA-2016-10-07-000012-c, UA-2016-09-06-000016-b) відкритих торгів на придбання товарів за одним і тим самим предметом закупівлі згідно ДК 016:2010 очікувана вартість кожної окремо закупівлі становить в еквіваленті менше 133 тис. євро. Разом по п’яти торгах очікувана вартість становить більше 133 тис.євро та, відповідного, не оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу оголошення про закупівлю англійською мовою, як це визначено п.4 ст. 10 ЗУ «Про публічні закупівлі»? 2. Чи не обмежують права учасників-нерезидентів, вимоги, встановлені замовником у тендерній документації (торги: UA-2016-09-20-000193-a, UA-2016-09-20-000478-a, UA-2016-09-12-000204-a, UA-2016-10-07-000012-c, UA-2016-09-06-000016-b) щодо надання учасниками-нерезидентами тендерної пропозиції в доларах США або Євро, за умови, що згідно з Порядком заповнення тендерної документації для процедури закупівлі – відкриті торги, затвердженої наказом Мінекономрозвитку України від 13.04.2016 № 680 у разі якщо учасником процедури є нерезидент, замовник має право встановити, що такий учасник може зазначити ціну тендерної пропозиції у валюті, а валютою тендерної пропозиції є гривня? 3. Чи відповідає вимогам ЗУ «Про публічні закупівлі» (торги: UA-2016-09-20-000193-a, UA-2016-09-20-000478-a, UA-2016-09-12-000204-a, UA-2016-10-07-000012-c, UA-2016-09-06-000016-b) подання учасником торгів (нерезидент) в межах однієї закупівлі двох тендерних пропозиції: однієї у гривні іншої у євро, за умови, що п.1 ст. 25 ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачено, що кожен учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію (у тому числі до визначеної в тендерній документації частини предмета закупівлі (лота)? 4. Чи відповідає вимогам п.4 ст. 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» (умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону) договір про закупівлю, укладений з ціною у іноземній валюті (євро) за умови оцінки згідно аукціону тендерної пропозиції у гривні (торги: UA-2016-09-20-000193-a, UA-2016-09-20-000478-a, UA-2016-09-12-000204-a, UA-2016-10-07-000012-c, UA-2016-09-06-000016-b)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2