Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.10.2016 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
12162 / 11943
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка, у нас затверджено тендерний комітет у складі 7 чоловік. На сьогоднішній день 2 людини звільняється (одна людина звільнилася 17.10.2016 року, друга 25.10.2016) Чи потрібно наказом їх виводити із складу тендерного комітету. Якщо потрібно, то в нашому випадку можна їх вивести наказом від 26.10.2016 чи це повинно бути два накази від 18.10.2016 та від 26.10.2016? І ще питання: одна з цих людей, що звільняється голова тендерного комітету. Як швидко потрібно призначити нового голову, чи можна тимчасово його функції буде виконувати заступник до часу призначення нового голови?
Відповідь
26.10.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
12415 / 12223
Чи необхідно після втрати чинності від 01.08.2016 ЗУ "Про здійснення державних закупівель" подавати форму державного статистичного спостереження № 1-торги "Звіт про здійснення державних закупівель"?
Відповідь
25.10.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
15793 / 15430
Чи можна продовжити на І кв. 2017 року дії договорів укладених у лютому 2016 році за результатами переговорної процедури із монополістами договори на закупівлю комунальних послуг ?
Відповідь
24.10.2016 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
11095 / 10989
Доброго дня. Надайте будь-ласка рояснення. чи можна ставити електронний цифровий підпис селищного голови на закупівлі (відкриті торги)через електронний майданчик "Прозоро", чи то має бути підпис голови тендерного комітету? або ж головного бухгалтера, яка є членом тендерного комітету і в неї вже є еклектронний цифровий підпис. В нас відповідальний за закупівлю - тендерний комітет. хто може (яка посадова особа) накладати свій електронний цифровий підпис на закупівлі (відкриті торги)?. Дякую
Відповідь
24.10.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
11795 / 11423
ст. 19 Конституції Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 166 Про затвердження Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків комісія — постійно діюча комісія, що утворюється Уповноваженим органом з метою забезпечення здійснення авторизації електронних майданчиків, підготовки рішень, що мають рекомендаційний характер, щодо їх підключення/відключення до електронної системи закупівель, усунення технічних збоїв в електронній системі закупівель; ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі Украхни від 22.03.2016 № 490"Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель" затверджено форму звіту про укладені договори. На сьогоднішній день оприлюднення звіту про укладені договори - це проведення "мінізакупівлі" (пройдення етапів закупівлі, викладення документів які не передбачені Законом), що суперечить вимогам ЗУ "Про публічні закупівлі" та ст. 19 Конституції України. Таким чином, замовники позбавлені можливості оприлюднити звіт про укладені договори в системі Прозоро відповідно до законодавства України.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2