Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.12.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
523 / 519
Доброго дня! Чи є якійсь граничний розмір прибутку у відсотковому значенні, яку учасник тендеру може застосовувати при наданні послуг чи поставці товару? Тобто, чи є обмеження на відсоток прибутку учасника тендеру. (оборонні і не тільки замовлення) Якщо так, то яким нормативно-правовим актом це закріплено?
Відповідь
22.11.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
519 / 531
Вих №22/11 від 22.11.2023 Запит Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича комерційна Фірма «Віспар» (далі за текстом – «ТОВ «НВКФ «Віспар»), код ЄДРПОУ 30028905, заснована 26.12.2001 року, діє на підставі ліцензії виробництво лікарських засобів, роздрібна торгівля лікарськими засобами (виробництво лікарських засобів в умовах аптеки). За 2022 рік Підприємство сплатило більше 800 000 грн. податків та зборів, на підприємстві працює 18 працівників, з них 3 інваліди. За весь час існування компаній основним видом діяльності є виробництво фармацевтичних препаратів і матеріалів. На даний час немає жодного нарікання та скарг від наших Покупців на якість, ціну, строки поставки, тощо. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 686 від 07 липня 2023 р. у разі коли замовники, які є закладами охорони здоров’я або структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних (військових) адміністрацій, такі закупівлі здійснюються з використанням електронного каталогу. Згідно п. 783 Національного переліку основних лікарських засобів і виробів медичного призначення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2006 року №400 до основних лікарських форм належать лікарські форми, виготовлені в умовах аптеки. Отже, згідно діючого законодавства продукція ТОВ «НВКФ «Віспар» для закладів охорони здоров’я або структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних (військових) адміністрацій, вартість закупівлі становить або перевищує 50 тис. грн., може реалізовуватися тільки з використанням електронного каталогу. На виконання вищезазначених норм та відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822, ТОВ «НВКФ «Віспар» надало документи та було кваліфіковано у двох категоріях: 33600000-6 Фармацевтична продукція, 33600000-6 Фармацевтична продукція (екстемпоральне виготовлення). 17 листопада категорія 33600000-6 Фармацевтична продукція (екстемпоральне виготовлення) була скасована. З 03 серпня 2023 ТОВ «НВКФ «Віспар» надало Адміністратору електронного каталогу Державне Підприємство «Медичні Закупівлі України» форми на додавання товару в електронний каталог, зокрема ТОВ «НВКФ «Віспар» просить додати у електронний каталог такі позиції як: Розчин хлогексидину 0,05% 200 мл, Розчин хлогексидину 0,05% 400 мл, Розчин калію хлориду 7.5% 200 мл, Засіб на спиртовій основі для протирання рук, хлоргексидин розчин спиртовий 0,5% 400 мл, хлоргексидин розчин спиртовий 0,5% 5 л .. Ці позиції досі не додані. З серпня 2023 до теперішнього часу ТОВ «НВКФ «Віспар» надало десятки запитів до Адміністратора електронного каталогу Державне Підприємство «Медичні Закупівлі України», стосовно питання, яким чином наше підприємство може реалізовувати свою продукцію, якщо частину ії продукції не додають до електронного каталогу. Досі не маємо відповіді, ця ситуація блокує роботу підприємства, створює ризики банкрутства та масового звільнення працівників. На підставі вищезазначеного, Просимо Вас: - Надати роз’яснення відносно того яким чином Підприємство з ліцензією виробництво лікарських засобів, роздрібна торгівля лікарськими засобами (виробництво лікарських засобів в умовах аптеки) може реалізовувати свою продукцію для закладів охорони здоров’я або структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних (військових) адміністрацій, вартість закупівлі становить або перевищує 50 тис. грн. Директор ТОВ «НВКФ «Віспар» ______________ Артем Георгієв
Відповідь
26.02.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
517 / 529
Доброго дня. Чи публікується договір на елетронному майданчику закупівель про вішкодування відпустку ліки за пільговими рецептами у випадках передбачених чинним законодавством, коли Державний розпорядник коштів зобов’язується відшкодувати витрати виконавцю за відпущений товар та сплатити за нього на умовах Договору за наявності в Виконавця реєстру пільгових рецептів, якщо сума договору 200 000 грн.
Відповідь
29.12.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
517 / 552
Доброго дня.1) Підкажіть будь ласка, чи може навчальний заклад укласти прямий договір з постачальником на поставку продуктів харчування у 2024 році керуючись п.13 Постанови 1178 в якому передбачено нові вартісні межі: від 100 тис.грн. для товарів та послуг, від 200 тис.грн. для поточного ремонту та від 1,5 млн.грн. для робіт, без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару, якщо ще не відома сума фінансування на 2024 рік і відсутні тимчасові чи постійні коштириси на 2024рік, при цьому є нагальна потреба у забезпеченні дітей 2-х разовим харчуванням при перебуванні їх у навчальному закладі? 2)Чи може загальна сума дрговору по предмету договору Продукти харчування різні (ДК 15890000-3) бути більше 300 000,00, якщо в розрізі лотів закупівлі конкретного продукту харчування, передбачених в Специфікації кожний лот не перевищує 100 000,0 грн? Наприклад: в Специфікації передбачено закупівля Овочів ДК 03221 в т.ч. морква ,,,цибуля..картопля..іт.д загальна сума лота 46852,0 грн і т.д? Чи потрібно проводити в такому разі процедуру закупівлі з застосуванням відкритих торгів з особливостями?
Відповідь
17.08.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
516 / 513
Уповноваженою особою військової частини було оприлюднено технічну документацію на платформі е-тендер, яка містить таємну інформацію. Ця інформація тепер має відкритий доступ. Чи можливо приховати ці документи або всю закупівлю, або скасувати її, з вилученням всіх матеріалів з майданчику?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2