Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.02.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5064 / 5047
Замовник проводить декілька окремих робіт, на які складені окремі кошториси, але по одному об’єкту. На сьогоднішній день визначення робіт за ДК 021:2015 є дуже обмежений щодо визначення коду для робіт і всі три роботи підпадають під один код класифікатора. Чи правильно ми розуміємо, що замовник може розглядати кожну роботу окремо з пороговою планкою 5 млн. грн., чи необхідно вартість всіх робіт за одним об’єктом та за одним кодом класифікатора складати ?
Відповідь
20.02.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7549 / 7370
Регіональна філія «Придніпровська залізниця» висловлює свою повагу та звертається до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України як до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державних закупівель щодо наступного. Відповідно до статті 1054 Цивільного кодексу України за кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов’язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов’язується повернути кредит та сплатити проценти. Відповідно до статті 2 глави 1 розділу 1 Закону України «Про банки та банківську діяльність» від 07.12.2000 № 2121-III, банківський кредит – будь-яке зобов’язання банку надати певну суму грошей, будь-яка гарантія, будь-яке зобов’язання придбати право вимоги боргу, будь-яке продовження строку погашення боргу, яке надано в обмін на зобов’язання боржника щодо повернення заборгованої суми, а також на зобов’язання на сплату процентів та інших зборів з такої суми. При здійсненні закупівель послуг з надання кредитів виникають різні трактовки визначення вартості закупівлі, що веде до негативних наслідків у правовому полі. З метою достовірного застосування норм законодавства у сфері державних закупівель просимо надати роз’яснення щодо визначення вартості предмету закупівлі при закупівлі «Послуг з кредитування» (код ДК 021:2015- 66113000-5). Сподіваємося на подальшу плідну співпрацію. З повагою Заступник начальника регіональної філії «Придніпровська залізниця» з фінансово-економічних питань Т.О. Долгополова Начальник фінансово-економічної служби регіональної філії «Придніпровська залізниця» Л.Г. Ніколєнко
Відповідь
20.02.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5311 / 5401
Доброго дня. В 2017 році плануємо здійснити навчання(підготовку, перепідготовку) по КЕКВ 2260, 2282, за одним кодом - 80410000-1. Загальна сума навчання по ним перевищує - 200,0 тис. гривень. Скажіть будь ласка, чи треба в цьому випадку проводити процедуру закупівлі щоб неділити предмет закупівлі, або можна укладати договори за різними КЕКВ, як такі , що не привищують поріг -200,0 тис. гривень.
Відповідь
20.02.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6716 / 6363
Просимо роз’яснити чи є нормативом, в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі" (пункт 7 частини четвертої статті 36 Закону), законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати? Чи може замовник та виконавець в укладеному, за результатом проведених відкритих торгів, договорі на надання послуг збільшити вартість послуг у зв’язку зі зміною розміру мінімальної заробітної плати встановленому законом.
Відповідь
20.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8558 / 8554
предмет закупівлі - послуги з харчування пацієнтів. На початку лютого розпочата процедура відкритих торгів. Для забезпечення харчуванням на термін проведення процедури укладена додаткова угода на 20% до тендерного договору 2016 року, строком дії по 28.02.2017р. Відкриті торги не відбулися - не подано жодної пропозиції, плануємо оголосити другі торги, але строк проведення процедури 30 днів. Яким чином забезпечити харчування пацієнтів з 01.03.2017 та до завершення процедури? Чи можна укласти прямий договір за місячною потребою, для забезпечення харчуванням на термін проведення нової процедури?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2