Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.10.2017 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
6014 / 5906
Ч. 2 ст.31 ЗУ "Про публічні закупівлі" передбачено однією з підстав визнання торгів такими, що не відбулися, - скорочення видатків на здійснення закупівлі. Складається враження, що окремі Замовники користуються цією нормою для неукладання договорів з окремим учасниками-переможцями. У зв'язку з наведеним: 1. Чи має право Замовник на цій підставі визнавати торги такими, що не відбулися, після акцепту пропозиції? 2. Чи правомірні дії Замовника з визнання торгів такими, що не відбулися, на підставі проекту змін до плану? 3. Чи мав Замовник у протоколі про визнання торгів такими, що не відбулися вказати посилання на конкретні документи, що стали підставою для зменшення (скорочення) витрат?
Відповідь
30.10.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6042 / 5812
Закладом за результатами переговорної процедури укладено договір на постачання теплової енергії. Після укладення договору, було укладено додаткову угоду, якою суму договору зменшено з 600 000 до 400000 відповідно до наявного фінансування. Після зменшення суми договору надійшло додаткове фінансування в сумі 190 000. Чи має право заклад в такому випадку укласти додаткову угоду ,якою збільшити суму договору на 190 0000 грн.( 400 000грн+190 000.), тобто в межах 600 000грн.,на які було укладено первісний договір, чи в такому випадку 190 000грн. буде новим предметом закупівлі і необхідно укладати новий договір??? І друге питання: як в подібній ситуації необхідно поступити, у випадку якщо додаткове фінансування обумовлено збільшенням ціни на теплову енергію.
Відповідь
30.10.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4966 / 4999
Немає коду в ДК 021:2015 (CPV) Чи можу застосувати код 99999999-9?
Відповідь
27.10.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
8262 / 7785
Прошу пояснити, чи допускається (відповідає чинному законодавству) укладення договору за результатами торгів в валюті пропозиції учасника (долар/євро) - переможця, якщо останній є нерезидентом. Торги оголошено в гривні.
Відповідь
27.10.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
6338 / 6016
Відповідно до ч. 2 ст. 23 Закону Замовник разом із змінами до тендерної документації в окремому документі оприлюднює перелік змін, що вносяться. Положення тендерної документації, до яких вносяться зміни, відображаються у вигляді закреслених даних та повинні бути доступними для перегляду після внесення змін до тендерної документації. Чи правильно ми розуміємо, що оскільки в системі відображаються файли, а не положення, то перекреслювати положення тендерної документації, до яких вносяться зміни, потрібно в тексті самої тендерної документації?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2