Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.10.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3946 / 3786
Скажить будь ласка, згідно ст. 10 Закону України "Про публічні закупівлі" замовником оприлюднюється звіт про виконання договору - протягом трьох днів з дня закінчення договору, виконання договруабо його розірвання. Питання: якщо договір виконано, а строк дії договору ще не минув, чи може замовник оприлюднювати звіт по закінченню дії договору, а не по його виконанню. Друге питання: з метою дотримання строків оприлюднення звіту, яку дату настання події - виконання договору вважати правильною (отримання товару, послуги, оплати послуги, проходження платежу за товар, отримання постачальником коштів, чи інше)?
Відповідь
07.10.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5435 / 5405
ТОВ "Кевлар" взяло участь у процедурі закупівлі за предметом "охоронні послуги". За результатами електронного аукціону зайняло 3-є місце серед 4 учасників. Перші два учасники були дискваліфіковані, а ми - визнані переможцем. На шостий день після публікацї повідомлення про намір укласти договір наша пропозиція була відхилена з підстав неподання нами документів за ст. 17 ЗУ "Про публічні закупівлі", хоча ми документи здали у відділення зв'язку в останній 5-й день строку, встановленого ст. 17 вказаного закону та тендерної документацією. Після нашої дискваліфікації замовник перейшов до наступної і останньої тендерної пропозиції і відхилив її з технічних питань забезпечення охоронників. Після цього замовник на підставі ст. 31 даного закону відмінив торги. Відхилення нашої пропозиції, пропозиції останнього учасника та відміна торгів відбулися в один день. Тендер закритий. Ми не мали технічної можливості подати скаргу в АКУ через Прозорро через закриття тендеру, письмову скаргу вони не прийняли. Ми звернулися у господарський суд і виграли справу: рішення замовника про відхилення нашої пропозиції та відміну торгів скасовані, але в укладенні договору про закупівлю - відмовлено. Рішення набрало законної сили. Але замовник не може повернути тендер на стадію опублікування повідомлення про намір укласти договір з технічних причин. Ми у системі Прозорро також не можемо за даною закупівлею нічого зробити через технічну неможливість. Питання: як виконати таке рішення господарського суду технічно і фактично у системі Прозорро та укласти договір з наступною публікацією звіту про проведену процедуру закупівлю та укладеного договору?
Відповідь
06.10.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3963 / 3935
1. Чи є міське комунальне підприємство замовником в розумінні Закону України « Про публічні закупівлі», якщо воно 100% засноване на комунальній формі власності, згідно Статуту здійснює виробничу, науково-дослідну і комерційну діяльність з метою отримання прибутку. 2. Якщо для такого підприємства встановлені тарифи, але які не є фіксовані і отриманий прибуток від надання таких послуг залежить від кількості замовлених та наданих послуг. 3. Чи може таке підприємство виступати замовником згідно Закону Украни «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», де роль надавача послуг здійснюється в конкурентних умовах.
Відповідь
06.10.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6051 / 6039
В нас є два договори згідно яких проходили переговорні процедури: один на оплату води інший на оплату тепла. У договорі по теплу в нас за фактом зменшився обсяг використання, тому залишаються кошти, згідно листа роз’яснення ми можемо ці кошти використати на оплату води, тому з’явилося таке питання чи не буде це уходом від переговорної процедури? І друге: можете надати інформації щодо листа роз’яснення (його дату та номер).
Відповідь
06.10.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5669 / 5571
Згідно з протоколом засідання тендерного комітету ВІДДІЛУ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ІНДУСТРІАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ ДНІПРІ РАДИ (Замовник) № 35 від 23.08.2017 ФІЗИЧНУ ОСОБУ-ПІДПРИЄМЕЦЯ МОІСЕЄВА ОЛЕКСІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА було визнано переможцем процедури закупівель (відкриті торги) ідентифікатор закупівлі: UA-2017-07-28-001833-b, ДК 021:2015, код 77310000-6, Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (омолодження, видалення сухостійних, аварійних та фаутних дерев, санітарна обрізка із застосуванням телескопічних вишок, валка вручну, викорчовування пнів, вивіз та утилізація). Рішенням АМКУ від 21.09.2017 № 6617-р/пк-пз було зобов’язано ВІДДІЛ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ІНДУСТРІАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ ДНІПРІ РАДИ скасувати рішення про визнання ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ МОІСЕЄВА ОЛЕКСІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА переможцем процедури закупівлі, оголошення про проведення якої оприлюднено на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2017-07-28-001833-b . На теперішній час замовником зазначених торгів не розглянуто наступну тендерну пропозицію з переліку учасників, що вважається найбільш економічно вигідною, як того вимагають приписи ч. 4, 5 ст. ст. 28 Закону України „Про публічні закупівлі”. В той же час, 26.09.2017 Замовником було оголошено ідентичну згадуваній процедуру закупівель (ідентифікатор закупівлі: UA-2017-09-26-000446-a). У які строки у даному випадку Замовник зобовязаний розглянути наступну тендерну пропозицію з переліку учасників, що вважається найбільш економічно вигідною? Чи вправі Замовник оголошувати новий тендер, якщо не було визначено переможця ідентичної процедури закупівель, яка вже відбулася?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2