Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.10.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3781 / 3844
Відділ освіти Олександрівської райдержадміністрації просить надати консультацію з наступного питання. При подачі тендерної пропозиції Учасником – переможцем на закупівлю певного продукту харчування в тендерній пропозиції був вказаний на нашу вимогу один виробник товару та транспортний засіб, який буде залучатися для перевезення товару. Після підписання договору, Переможцем був направлений лист про заміну виробника та зміну транспорту. В договорі на закупівлю продукту не було вказано ні виробника, а ні транспортного засобу. Чи може Учасник – переможець торгів змінювати виробника товару та транспортний засіб.
Відповідь
05.10.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3601 / 3622
За час затвердження кошторису,проведення відкритих торгів та початком ремонту змінились ціни на роботи і матеріали.Переможець торгів вимагає перерахунок вартості матеріалів і робіт,які будуть здійснюватись ним в жовтні-грудні поточного року. Як не порушити Закон?
Відповідь
05.10.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3455 / 3477
Просимо Вас надати відповідь , чи потрібно нам як державній установі проводити закупівлю електроенергії
Відповідь
04.10.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3169 / 3106
Замовник запросив аналогічний договір на кап. ремонт у сумі не менше 30відсотків від заявленої ціни. У нас такого договору не має (є на поточний ремонт). Чи можливо взяти аналогічний договір у субпідрядної організації, яку ми бажаємо залучити. Тобто договір аналогічний взяти у субпідрядної організації. Нас не відхилять?
Відповідь
04.10.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3722 / 3462
Відповідно до бюджетних призначень на 2018 рік вартість запланованих закупівель менша за 200 тис. грн. для товарів та послуг (ч.1 ст.2 Закону), що відображається в Додатку до річного плану на 2018 рік. В другому півріччі 2018 року нам додатково виділені кошти, відповідно до яких планується проведення процедури відкритих торгів. Як правильно відобразити це в річному плані? Це буде : "Річний план на 2018 рік" чи "Річний план на 2018 рік зі змінами", якщо на початок року Річний план був "нульовий"?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2