Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.10.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3345 / 3379
Після проведення відкритих торгів та визначення переможця процедури закупівлі був укладений договір, який розміщений згідно з чиним законодавством. Сформований звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2018-09-07-000525-c, в якому прописаний переможець номер та дата укладання договору. Помилково був підписаний договір від 18.10.2018 №146 який згідно з законодавством був розміщений на веб-порталі уповноваженого органу. Питання: яким чином можливо не приймати до виконання помилково завантажений договір? Чи можливо анулювати вищезазначений договір? Можливо укласти додаткову угоду до помилково завантаженого договору, в якому буде прописано що договір не є дійсним.
Відповідь
22.10.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2917 / 2936
У зв’язку з введенням в дію Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 №321 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 №238) (далі – Постанова) управлінням соціального захисту населення Запорізької міської ради по Хортицькому району (далі – управління) здійснюється забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб протезами верхніх та нижніх кінцівок, ортезами шарнірними на нижні кінцівки та кріслами колісними згідно з договорами, укладеними управлінням з підприємством та особою з інвалідністю, дитиною з інвалідністю, іншою особою або їх законними представниками (далі - тристоронній договір) відповідно до п. 23 Постанови. Відповідно до п. 23 Постанови особа з інвалідністю, дитина з інвалідністю, інша особа або їх законні представники самостійно обирають підприємство, з яким буде укладено тристоронній договір, та повідомляють управління про вибір такого підприємства. З огляду на викладене вище просимо надати відповідь на питання: 1. Чи повинне управління у разі здійснення закупівлі технічних та інших засобів реабілітації за тристороннім договором відповідно до п. 23 Постанови без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень оприлюднювати звіт про укладений договір в системі електронних закупівель відповідно до ст. 10 Закону України «Про публічні закупівля». 2. Чи потрібно визначати предмет закупівлі у разі здійснення закупівлі за тристоронніми договорами крісел колісних окремо по кожній особі з інвалідністю, дитині з інвалідністю, інший особі.
Відповідь
22.10.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2993 / 2790
Тендерний комітет Державної установи «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я» звертається до Вас з проханням надати роз’яснення частини другої статті 23 Закону України «Про здійснення публічних закупівель», а саме: абзацем другим передбачено, що замовник розміщує зміни до тендерної документації додатково до початкової редакції та в окремому документі оприлюднює перелік змін, що вноситься. А також, зазначено, що положення тендерної документації, до яких вносяться зміни, відображаються у вигляді закреслених даних та повинні бути доступними для перегляду після внесення змін до тендерної документації. Виходячи з вищевикладеного просимо роз’яснити, в якому саме документі повинні відображатись закреслені дані?
Відповідь
22.10.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2428 / 2482
Чи зобовязаний замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарюваня, проводити тендерні процедури із закупівлі послуги на розподіл електричної енергії, або на такий випадок не поширюється дія ЗУ "Про публічні закупівлі" через п.4 ст.2 ЗУ "Про Публічні закупівлі"? Якщо договір на розподіл електричної енергії було укладено без проведення тендерної процедури закупівлі, чи потрібно публікувати звіт про укладений договір? Чи зобовязаний замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарюваня, проводити процедуру відкритих торгів на закупівлю постачання електричної енергії?
Відповідь
22.10.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3442 / 3393
На виконання розпорядження КМУ від 13.06.2018 № 423-р створений річний план закупівель "Придбання та встановлення елементів спортивного майданчика на території Металургійного району, м. Кривий Ріг Дніпропетровська область" (UA-P-2018-08-31-000225b). В оголошенні про проведення відкритих торгів (UA-2018-09-07-000525-c) конкретна назва предмету закупівлі ідентична назві яка зазначена в річному плані. Після проведення процедури відкритих торгів та визначення переможця був укладений договір від 12.10.2018р. №144 який був викладений на веб-порталі та зформований звіт про результати проведення процедури закупівлі. В зформованому звіті про проведення процедури закупівлі конкретна назва предмета закупівлі - "Придбання та встановлення елементів спортивного майданчика на території Металургійного району, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область." Не змінюючи ни місце поставки товару, якісні та технічні характеристики елементів спортивного майданчику укладається договір в якому прописується: п.1 Предмет договору, п.1.1."Постачальник зобов"язується поставити Замовнику елементи спортивного майданчика зі встановленням (надалі по тексту - Товар), зазначений в специфікації (Додаток №1), що є невід"ємною частиною Договору, за кодом СPV ДК 021:2015 - 37410000-5 "Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі", а Замовник - прийняти і оплатити такий Товар." Питання:" Чи можливо уточнити предмет договору сформулювавши його як в п. 1.1. договору від 12.10.2018 №144.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2