Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.01.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2 / 2
Доброго дня! Скажить будь ласка плануємо проводити закупівлю послуг з поточного ремонту автомобілів на суму 150 921,00 грн. за ДК 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання. Наразі виникло питання, як проводити зазначену Закупівлю шляхом застосування відкритих торгів або прямим договором без використання електронної системи закупівель ? Чи відносяться послуги з поточного ремонту автомобілів до виключень п.10.Особливостей "крім послуг з поточного ремонту"?
Відповідь
31.01.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2 / 2
Доброго дня. Дайте будь ласка роз'яснення з наступного питання. Чи може бути покладено функції уповноваженої особи із закупівель на уповноваженого з антикорупційної діяльності філії Державного підприємства? Тим більше, якщо у Положенні про уповноваженого з антикорупційної діяльності вказано, що Втручання у діяльність уповноваженої особи під час здійснення нею своїх повноважень, а також покладення на уповноважену особу обов'язків, що не належать або виходять за межі її повноважень чи обмежують виконання покладених на неї завдань, забороняються?
Відповідь
28.01.2023 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2 / 5
Відповідно до п. 2 постанови № 1178, закупівлі товарів, робіт і послуг, що розпочаті до набрання нею чинності завершуються в порядку, що діяв до набрання нею чинності. Але водночас визначено, що договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ, відповідно до постанови № 169, а також договір про закупівлю, всі додатки та змін до нього оприлюднюються замовником протягом 90 днів з дня припинення або скасування воєнного стану, якщо замовником не оприлюднено їх до набрання чинності постановою № 1178 від 12.10.2022 р. Однак за постановою № 169, починаючи з редакції постанови № 723, договори та звітність за договорами до 50 тис. грн. не підлягала оприлюднюненню взагалі. В звязку з цим прошу розяснити, чи необхідно після припинення воєнного стану оприлюднювати договори, укладені ща постановою № 169, вартістю менше 50 тис. грн?
Відповідь
27.01.2023 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
2 / 2
Доброго дня, Як прозвітувати за Договором про постачання природного газу, якщо заклад деякі платіжки завішані в казні і є кредиторками , в зв'язку з ти , що знаходиться на окупованій территорії і є захвачений окупаційною владою. Звітувати по факту, що було сплочено чи те що в казні завішено також додавати до звіту загальною суою. Дякую.
Відповідь
26.01.2023 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3 / 2
чи може бути призначена фахівцем з публічних закупівель особа, що має середню освіту, але великий досвід роботи у сфері публічних закупівель, пройшла відповідні навчання (отримала сертифікат) та фактично виконує цю роботу на протязі значного часу.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2