Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
07.04.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Чи має право Тендерний комітет проводити процедуру спрощеної закупівлі з 19 квітня 2020 року, в разі відстуності Уповноваженої особи?
Відповідь
07.04.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Добрий день. Запитання стосовно ЗУ "Про публічні закупівлі", а саме: 1. Як правильно планувати закупівлі, складати річний план та здійснювати закупівлі якщо декілька предметів закупівлі входять до одного класу (ХХХХ0000-Y) згідно з єдиним закупівельним словником. Наприклад: потрібно закупити папір а4 на суму 130000 грн, конверти на суму 48000 грн, канцелярське приладдя на суму 120000 грн. Всі ці предмети закупівлі підпадають під код ДК 021:2015 - 30190000-7 "Офісне устаткування та приладдя різне". Загальна сумма складає 298000 грн. Як в даному випадку складати річний план та вібрати тип закупівлі та провести її? Чи можливе скласти три окремих річних плану та провести по кожному з ним окрему процедуру закупівлі, а саме відкриті торги для кожного, адже загальну сума по цьому класу перевищує встановлені ЗУ "Про публічні закупівлі" пороги и ми повинні застосовувати процедуру відкритих торгів? Чи потрібно здійснювати закупівлю одним лотом за одним єдиним річним планом або багатолотову закупівлю заодним річним планом? 2. В новій редакції ЗУ "Про публічні закупівлі" стосовно строків для спрощених закупівель зазначено наступне: оголошення про проведення спрозеної закупівлі та проект договору про закупівлю публікуються не пізніше ніж за 6 р.дн. до кінцевого строку подання пропозицій; період уточнення інформації учасниками спрощеної закупівлі не менше 3 р.дн.; кінцевий строк подання пропозицій не менше 5 р.дн. Сума днів періоду уточнення та строку подання пропозицій складає 8 р.дн. Чи я правильно розуміє, що строк між оприлюдненням оголошення та кінцем подання пропозицій мінімум буде складати 8 р.дн.? Чи ці 3 р.дн. включаются до складу 5 та 6 р.дн.? Я правильно визначити загальний строк між датою оприлюднення оголошення та кінцевою датою подання пропозицій? 3. У поточній редакції ЗУ " Про публічні закупівлі" у абз. 11 ч. 1 ст. 10 зазначено, що звіт про укладені договори оприлюднюється протягом одного дня з дня укладення договору. У новій редакції Закону від 19.04.2020 такого немає. Чи я правильно розумію, що з моменту вступу нової редакції Закону звіт про укладені договори не потрібно оприлюлюднювати? 4. Через який термін після закінчення спрощеної закупівлі можна укладати договір про закупівлю? В новій редакції Закону визначено, що договір мусить бути укладений не пізніше ніж через 20 к.дн. з дня прийняття рішення про намір укласти договір. На відміну від процедури відкритих торгів, де визначено, що договір не може бути укладений раніше ніж через 10 днів з дня оприлюднення наміру про укладення договору та не пізніше ніж через 20 днів. Щодо спрощеної закупівлі терміну стосовно "не раніше 10 днів" не встановлено. 5. Чи мусить учасник/переможець спрощеної закупівлі підтверджувати відсутність підстав передбачених статтею 17 нової редакції ЗУ "Про публічні закупівлі"? 6.Чи мусить замовник при проведенні спрощеної закупіалі враховувати підстави визначенні в статті 17 Закону при розгляді ТП учасників та визначенні переможця? 7. В мене є декілька предметів закупівлі, які входять до одного класу (ХХХХ0000-Y) згідно з єдиним закупівельним словником (ЄЗС). Мені потрібно закупити: 1) оплата послуг с перезарядки картриджів; 2) техобслуговування і ремонт маркувальної машини. Ці дві закупівлі підпадають до коду ДК 021:2015 - 50310000-1. Загальна сума за цими закупівлями складає 110 000 грн., з них 100 000 грн на перезарядку картриджів та 10 000 грн на техобслуговування маркувальної машини. Якщо відштовхуватися від загальної суми, то ми мусимо проводити спрощену закупівлю. Але техобслуговування здійснює тільки Укрпошта, тому потрібно проводити переговори. Як потрібно опублікувати річний план закупівель та провести закупівлі, якщо один з лотів з одного класу за ЄЗС підпадає під переговорну процедуру закупівлі (техобслуговування маркувальної машини), а інший під спрощену закупівлю (перезарядка картриджів)?
Відповідь
07.04.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Відповідно до норми ст.11 нової редакції ЗУ "Про публічні закупівлі" відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа, яка визначається або призначається замовником одним з таких способів: 1) шляхом покладення на працівника (працівників) із штатної чисельності функцій уповноваженої особи як додаткової роботи з відповідною доплатою згідно із законодавством; 2) шляхом введення до штатного розпису окремої (окремих) посади (посад), на яку буде покладено обов’язки виконання функцій уповноваженої особи (уповноважених осіб); 3) шляхом укладення трудової угоди (контракту) згідно із законодавством. Питання щодо пункту 1 зазначеної статті. Покладення на працівників зі штатної чисельності функцій УО, як додаткової роботи з відповідною доплатою згідно із законодавством. Відповідно до ст.105 КЗпП "оплата праці при суміщенні професій (посад) і виконанні обов'язків тимчасово відсутнього працівника" - працівникам, які виконують на тому ж підприємстві, в установі, організації поряд з своєю основною роботою, обумовленою трудовим договором, додаткову роботу за іншою професією (посадою) або обов'язки тимчасово відсутнього працівника без звільнення від своєї основної роботи, провадиться доплата за суміщення професій (посад) або виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника. В розумінні закону, додаткова робота (виконання функцій УО), відповідає професії "Фахівець з публічних закупівель - 2419.2 за ДК 003:2010 Класифікатор професій". Тобто якщо ми покладаємо функції УО на працівника за іншою професією (бухгалтер, юрист), то слідуючи нормі КЗпП це має оформлюватись суміщенням (оскільки професії Фахівець з публічних закупівель і Бухгалтер/юрист різні за Класифікатором професій).Тобто роботодавець має ввести на підприємстві окрему посаду Фахівця з публічних закупівель і оформити суміщення професій (посад)? Або ж можемо до повноважень бухгалтера або юриста прописати повноваження Фахівця з публічних закупівель і тоді розпорядчим рішенням керівника (наказом) покласти функції УО на бухгалтера чи юриста з такими розширеними повноваженням? На скільки коректним є прописати до повноважень Бухгалтера/юриста повноваження, що відповідають іншій професії - Фахівець з публічних закупівель? За якої умови виникає факт суміщення професій(посад), у разі, якщо такі посади передбачені на підприємстві чи відповідно до ДК 003:2010 Класифікатору професій?
Відповідь
07.04.2020
Запитання      Тема: Інше
Чи можливо пiдписання договору iз переможцем тендеру, якщо переможець маэ Борг перед замовником за iншим договором (за договором оренди)?
Відповідь
07.04.2020
Запитання      Тема: Інше
Дякую за відповідь, однак питання стосувалось не пошиирення дії Закону, а застосування положень частини п’ятої Розділу Х Прикінцеві та перехідні положення від 19.09.2019 № 114-ІХ до процедур, які були розпочаті відповідно до внутрішного порядку товариства до введення в дію Закону та не завершені укладеним договором на момент вступу в дію цього Закону. Чи має право товариство завершити такі процедури в порядку встановленому внутрішніми актами товариства керуючись Перехідними положеннями Закону?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json