Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1720 / 1721
Доброго дня, ми плануємо провести свято в одному з районів області, та хочемо оголосити тендер з правами інтелектуальної власності (сценарій на проведення свята). Поясніть нам специфіку проведщення процедури тендеру з правами інтелектуальної власності (авторського права) та чи можна провести даний тендер за бюджетні кошти? Заздалегідь дякую.
Відповідь
16.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2199 / 2363
Чи може особа, що є секретарем ТК призначатися упоавноваженою особою по боротьбі з корупцією на Підприємстві?
Відповідь
16.06.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1816 / 1945
Суб’єкти природних монополій у сфері енергетики та сферах теплопостачання, централізованого водовідведення та централізованого водопостачання в своїй договірній діяльності з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів використовують типові договори, які затверджені постановами Кабінету Міністрів України. При цьому, пунктом 7 частини четвертої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) передбачається внесення змін до договору у разі зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни. Аналізуючи зазначене вбачається юридична колізія, протиріччя між існуючими типовими договорами які є обов’язковими до виконання та порядком і діями щодо зміни їх ціни у відповідності до Закону, оскільки типові договори не містять в собі порядку зміни ціни. Беручи до уваги вищевикладене, прошу надати розгорнуту відповідь на наступне питання для подальшої співпраці з монопольними організаціями: чи вважається порушенням вимог пункту 7 частини четвертої статті 40 Закону, підписання розпорядником\одержувачем бюджетних коштів додаткової угоди, щодо внесення змін до типового договору в частині збільшення регульованого тарифу, якщо в типовому договорі відсутній порядок зміни ціни?
Відповідь
16.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1832 / 1952
1. Чи вимагається від Переможця процедури закупівлі - переговорної процедури закупівлі документи передбачені частиною 6 статі 17, а саме: Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті? Питання 2. Чи вимагається від Переможця процедури закупівлі - переговорної процедури закупівлі - (у разі застосування переговорної процедури у випадках, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої статті 40 цього Закону) документи передбачені частиною 6 статі 17, а саме: Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті? Просимо надати додаткове роз'яснення, так як цієї інформації немає у листі № 3304-04_34835-06 від 03.06.2020.
Відповідь
16.06.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1567 / 1581
Чи можуть медичні установи, які заключили угоду з НСЗУ - заключати між собою договір про надання медичних консультатційних послуг - не публікуючи це у Прозоро?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2