Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
03.02.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VІІІ для замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, порогова планка на товари становить 1 млн. грн. Підкажіть будь-ласка, якщо річна потреба замовника в товарі наприклад становить 3 млн. грн., чи може замовник здійснити закупівлю до 1 млн. грн. шляхом укладання прямого договору, а потім на залишок провести процедуру відкритих торгів ? Та навпаки провести спочатку процедуру відкритих торгів , а потім укласти прямий договір до 1млн. грн. ?
Відповідь
02.02.2017
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Прошу надати інформацію щодо питання чи потрібно ставити на протоколі тендерного комітету Замовника печатку та яку саме.
Відповідь
02.02.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня. При оприлюдненні повідомлення про внесення змін до договору у зв'язку зі зміною тарифів (при чому сума, визначена в договорі залишається без змін, а змінюється лише обсяг закупівлі), на підставі п. 7 ч. 4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" - зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни,система електронного майданчика не дає змоги оприлюднити вищезазначену інформацію без зміни суми, визначеної в договорі, цим самим змушуючи замовника обирати іншу підставу ч. 4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" для оприлюднення змін істотних умов договору. Який законний вихід з даної ситуації? Дякую.
Відповідь
02.02.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго Дня! Будь-ласка підскажіть до якого коду ДК021:2015 віднести дезинфікаційні та антисептичні засоби (які використовуються для дезинфекції приміщення в лікувальних установах)до 33631600-8- Антисептичні та дезінфекційні засоби чи до 24455000-8 Дезинфікаційні засоби
Відповідь
02.02.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня, надайте будь-ласка відповідь на наступне запитання: - Наприклад Замовником під час дії тимчасового кошторису визначено наступні коди предметів закупівлі (коди придумані), а саме: молоток 111100000, плоскогубці 111200000, викрутка 111300000. Потім після затвердження постійного кошторису Замовником наприклад визначено інший код предмету закупівлі для набору інструментів в якому (в наборі інструментів) є і молоток і плоскогубці і викрутка і код наприклад 122200000, тобто інший код предмету закупівлі. Чи буде це вважатися порушенням Закону?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json