Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.02.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4586 / 4271
Що відноситься до предмету закупівлі "Лікарські засоби", які закуповуються за третім знаком класифікатора 33600000-6? Адже реактиви згідно Закону України "Про лікарські засоби" не є лікарськими засобами але в класифікаторі ДК 021:2015 знаходяться за цим же кодом ( 33600000-6). Чи можна закупати реактиви за четвертим знаком класифікатора???
Відповідь
03.02.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3725 / 3602
ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» єдиний, хто має ліцензію в донецькій області на постачання природного газу за регульваним тарифом (це зазначено на оф.сайтіНКРЕКП; Додаток до листа НКРЕКП від 09.07.2015 № 6697/16/61-15). Враховуючи вищенаведене, чи доцільно оголошувати відкриті торги,які двічі не відбудуться, адже вимоги до учасників - наявність ліцензії, а учасників повинно бути не менш двох за законом?
Відповідь
03.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3207 / 3167
На закупівлю послуг надійшла пропозиція Учасника, усі документи якої визначені Учасником, як конфіденційні та доступні для перегляду лише Замовнику. Оголошення процедури закупівлі було оприлюднено відповідно до ч.4 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі». При розгляді Замовником пропозиції визначено, що вона цілком відповідає технічних вимогам та кваліфікаційним критеріям тендерної документації. Чи може Замовник допустити до аукціону пропозицію Учасника доступну для перегляду тільки Замовнику, та у разі визначення її найбільш економічно вигідною визначити переможцем такого Учасника, при тому, що документи будуть доступні лише Замовнику?
Відповідь
03.02.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3596 / 3725
В оприлюдненій інформації про закупівлю (закупівля завершена) була допущена технічна помилка, як можна її виправити? Дякую!
Відповідь
03.02.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5161 / 5051
На виконання робіт чи послуг з метою здійснення господарської діяльності та виконання статутних завдань, які не можуть бути виконані чи надані штатними працівниками або щодо здійснення яких існує недостатність штатних працівників, Театром укладаються договори з фізичними особами, які не мають статусу суб’єкта підприємницької діяльності. До таких послуг належать як специфічні – створення творів мистецтва (режисерських постановок, музичного або художнього оформлення), залучення на ролі акторів у вистави, так і загальні – послуги молодшого медичного персоналу, водіїв, слюсарів, працівників будівельних спеціальностей. Згідно з Інструкцією зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 13.01.2004 р. № 5 оплата праці (включаючи гонорари працівників, які не перебувають у штаті підприємства (за умови, що розрахунки проводяться підприємством безпосередньо з працівниками), за виконання робіт згідно з договорами цивільно-правового характеру, включаючи договір підряду (за винятком фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності) входить до фонду основної заробітної плати фонду оплати праці Театру (п. 1.5 та п. 2.1.8). Відповідно до цього та нормативних вимог щодо здійснення планування фінансово-господарської діяльності (при складанні фінансового плану), вказані виплати за договорами віднесені до фонду оплати праці у Театрі з відповідними нарахуваннями загальнообов’язкових платежів. Водночас, за вказаною ознакою контролюючі органи (органи доходів і зборів, інспекція праці) відносять укладені договори та правовідносини, які виникають на їх підставі, до трудових, що виключає поширення дії Закону України «Про публічні закупівлі». Зважаючи на вищевикладене, чи поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі» на придбання робіт чи послуг у фізичних осіб за рахунок коштів фонду оплати праці державного підприємства ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2