Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
976 / 914
П.4 "Прикінццеві та перехідні положення" Закону: тендерний комітет "планує закупівлі, складає та затверджує річний план". Ч.10 ст. 11 Закону: Уповноважена особа планує закупівлі та формує річний план закупівель в електронній системі". Тобто, уповноважена особа не має повноважень затверджувати річний план закупівель, на відміну від тендерного комітету?
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
790 / 776
1. В Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом від 15.04.2020 року №708 (далі - наказ),не передбачено зазначення у дужках конкретної назви предмета закупівлі. Тобто, при визначенні предмета закупівлі замовник буде вказувати тільки ДК 021:2015 код хххххххх-х та назву коду (без посілання на конкретну назву предмета закупівлі)? 2. При визначенні предмета закупівлі робіт в наказі відсутнє посилання на необхідність зазначення ДК 021:2015. Тобто, при визначенні предмету закупівлі робіт замовник буде посилатись лише на ДСТУ або на ГБН без зазначення коду ДК 021:2015? 3. При визначенні предмета закупівлі послуг з поточного ремонту в наказі відсутнє посилання на необхідність зазначення ДК 021:2015. Тобто, при визначенні предмету закупівлі послуг з поточного ремонту замовник буде посилатись лише на термінологію ДБН або ГБН без зазначення коду ДК 021:2015? 4. при визначенні предмету закупівлі лікарських засобів у наказі відсутнє посилання на необхідність відображення міжнародної непатентованої назви (передбачено тільки для лотів). Тобто, при визначенні предмету закупівлі лікарських засобів замовник буде посилатись лише на код ДК 021:2015?
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
821 / 806
Доброго дня! Згідно відкритих торгів на закупівлю пального було подання скарги в АМКУ одним із учасників, період оскарження тривав в цілому 1,5 місяці. У результаті розгляду скарги АМКУ наше під-во було визнано переможцем торгів, але за цей період ціна на ринку піднялась на 30% . Чи маємо ми право вимагати від клієнта підняття ціни до 10% пропорційно збільшенню такого товару на ринку (порівнюючи дату подання пропозиції та дату заключення договору)? Чи юридично ми не маємо право на такі дії до заключення договору та потрібно брати до уваги тільки ціну на ринку на дату заключення договору? Дякую
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
855 / 873
Доброго дня! До 19.04.2020 року було укладено договір по коду 44160000-9 з ПАТ «N» на суму 50 тис. грн., але фактично товарів було закуплено на 2.5 тис. грн.( під час карантину ПАТ «N» не працювали), на разі є можливість закупити матеріали за вказаним кодом з іншим постачальником по нижчій ціні. Чи можна укласти з ПАТ «N» додаткову угоду на зменшення договору на 10тис. грн. і внести зміни до річного плану щодо зменшення на 10 тис. грн., а потім запланувати нову закупівлю за вказаним кодом уже на суму 9.5 тис. грн та укласти договір без застосування електронної системи з іншим постачальником? Заздалегідь Дякую!
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
909 / 907
Пропозиція учасника була відхилена замовником з причини арифметичної помилки в формі "Тендерна пропозиція", а саме: невірно вказано ціну за одиницю товару одної з позицій. Однак, в ході аукціону нами було знижено ціну пропозиції. Відповідно до п.4 ст.41 "Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції/пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі", тобто у випадку укладення договору, останній повинен був би укладений відповідно пропозиції за результатами аукціону, та не суперечив би тендерній пропозиції за результатами електронного аукціону. Чи є підставою для відхилення пропозиції арифметична помилка в формі тендерної пропозиції до початку аукціону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2