Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.09.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1795 / 1824
Чи є обов'язковою для виконання державним підприємством вимога 4(1) Постанови КМУ від 16.12.2020р. №1266 "Про ефективне використання державних коштів" в частині оприлюднення обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру державного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі шляхом розміщення на власному веб-сайті?
Відповідь
24.09.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2116 / 2184
Державним підприємством «Об’єднана Компанія «Укрвуглереструктуризація» (далі – Замовник) проводиться закупівля ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Роботи з фізичної ліквідації об’єктів та охорона довкілля шахти «Новатор» згідно з проектом ліквідації шахти «Родинська» (ДК 021:2015 «45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи»), ідентифікатор закупівлі UA-2021-06-17-001616-c. Під час розгляду тендерної пропозиції учасника ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СТРОЙ-АРСЕНАЛ» (код ЄДРПОУ 30643835) (далі – Учасник) тендерний комітет Замовника, керуючись частиною шістнадцятою статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі», направив Учаснику вимогу на усунення виявлених невідповідностей у документах його тендерної пропозиції. Через не виправлення (неналежне виправлення) у встановлений Законом період виявлених невідповідностей та з інших підстав тендерну пропозицію Учасника було відхилено. В свою чергу Учасник, не погоджуючись з діями Замовника, оскаржив рішення тендерного комітету. В ході розгляду скарги Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Колегія АМКУ) дійшла висновку, що Замовник не повинен був звертатися до Учасника на підставі вимог частини шістнадцятої статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку з чим задовольнила скаргу Учасника (рішення від 26.08.2021 року № 19334-р/пк-пз, додається). На виконання рішення Колегії АМКУ тендерним комітетом Замовника тендерну пропозицію Учасника повернуто на повторну кваліфікацію. Враховуючи викладене, керуючись частиною першою статті 9 Закону України «Про публічні закупівлі», просимо надати роз’яснення щодо застосування законодавства у сфері публічних закупівель, а саме: чи повинен тендерний комітет Замовника розглядати тендерну пропозицію Учасника щодо зазначеної вище процедури закупівлі з урахуванням документів, доданих ним на підставі вимог частини шістнадцятої статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі», з огляду на рішення Колегії АМКУ.
Відповідь
24.09.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2728 / 2774
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, таке питання: переговорна процедура відбулася на початку року 16.02.2021 з теплопостачання (відсутність конкуренції з технічних причин) 0932000-8 Пара гаряча вода, пов"язана продукція (Послуги з постачання теплової енергії).До кінця року коштів залишилося лише на жовтень місяць 150 000,00 грн. Тобто до кінця року не хватає. Розпорядники коштів дофінансовують ще на 280 000,00грн.Як правильно провести переговорну процедуру до кінця року, щоб уникнути штрафних санкцій.
Відповідь
24.09.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2750 / 2664
Чи підлягають розгляду тендерні пропозиції учасника, завантажені після проведення аукціону? Чи можеа вважати ці тендерні пропозиції такими, що не відповідають умовам тендерної документації?
Відповідь
23.09.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1907 / 1931
Тендер відбувся в 2004 році (до прийняття Закону України "Про державні закупівлі"), врезультаті чого було підписано договрі між сторонами. На даний момент змінюється одна із сторін. Для цього протрібно знову проводити тендер і підписувати договір вже з новою стороною договору чи можна просто укласти договір з новою стороною так, як первинний договір було укладено до прийняття ЗУ "Про державні закупівлі"?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2