Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
8630 / 8479
Скажить будь ласка чи потрібно вимагати в паперовому варіанті від участника-переможця у строк, що не перевищую 5 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уп. орг. повідомлення про намір укласти договір документи, що підтверджують відсутність підстав визначених п.п. 2,3,5,6 і 8 ч 1 ст 17, чи учасник можен надати їх в елетронному вигляді вказані документи, наприклад підзавантаживши їх?
Відповідь
09.11.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
8766 / 8381
Добрий день. Якщо закупівля здійснювалась за Законом "Про публічні закупівлі" чи можливо виправлення технічних (механічних) помилок, допущених при заповненні форм документів у сфері державних закупівель, після їх оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу.
Відповідь
08.11.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
11461 / 10936
Звертаємось до вас з приводу наступного. В договір про закупівлю необхідно внести зміни в частині реквізитів учасника. Відповідно до ст. 10 Закону повідомлення про внесення змін до договору оприлюднюється протягом трьох днів з дня внесення змін. Проте, форма повідомлення передбачає лише інформацію про зміни передбачені п. 1-8 ст. 36 Закону. При цьому, Закон має вищу юридичну силу ніж порядок, що затверджує форму, тому зобов'язує нас розміщувати будь-які зміни до договору. Питання як це зробити, якщо форма таких змін не передбачає?
Відповідь
08.11.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
11984 / 11418
Згідно з діючим законодавством предмет закупівлі у 2016 році визначається за ДК 016:2010. Електронний майданчик Закупки.пром.юа не публікує оголошення на закупівлю товарів, які відносяться до одного ДК 016:2010, але мають різні CVP. Як діяти, якщо неможливо визначити загальний код за ДК 021:2015 на товари, які мають однаковий код за ДК 016:2010, наприклад, код за ДК 016:2010 - 25.99.2 Вироби з недорогоцінних металів - це ножиці (код за ДК 021:2015 - 39241200-5), канцелярські ножі(30197310-2),ручні інструменти(44512000-2), сейфи (44421300-0) та ін.
Відповідь
08.11.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
12232 / 11834
Чи дозволяється в процедурних договорах ( переговорна процедура, відкриті торги) встановити що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення.(ч.3. ст. 631 ЦК України)З урахуванням того, що оплата за послуги буде проведена не раніше дати заключення договора після проведення процедури.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2