Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.10.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2045 / 1892
На початку вересня згідно офіційного переліку на сайті prozorro.gov.ua нами було надано пакет документів на електронну адресу, але до цього часу жодної відповіді ми не отримали. Контактний телефон не відповідає. На запитання по електронній пошті замість відповіді надходить лист з вже поданим переліком. Які наші наступні дії при такому положенні?
Відповідь
10.10.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2788 / 2708
Запит на розяснення
Відповідь
10.10.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2200 / 2146
Доброго дня, підкажіть, будь-ласка, під час публікації звіту про укладений договір в системі електронних закупівель помилково не зазначили джерело фінансування закупівлі. Зважаючи на те, що електронна система не передбачає внесення змін до вже опублікованого звіту про укладений договір, то яким чином виправити помилку, зважаючи на те, що строк оприлюднення звіту про укладені договори становить один день з дня укладення договору?
Відповідь
09.10.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2078 / 2099
Наше підприємство госпрозрахункове,надає послуги з водопостачання та водовідведення населенню міста.Створене органом місцевого самоврядування, відносимось до Замовників, зазначених в п.4 ч.1 ст.2 законопроекту № 1076 від 19.09.2019 року Про публічні закупівлі. Чи зобовязані ми проводити спрощену процедуру закупівлі від 50 тсч. грн.??? Чи маємо керуватися вартісними межами (1 млн.-товар,послуга, 5 млн.-роботи), зазначеними в п.2 ч.1 ст.3 Законопроекту? Заздалегідь вдячні!
Відповідь
09.10.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
2229 / 2217
ТОВ Албат підписало договір на поставку Товару в рамках тендерних закупівель державному підприємтству АТ Укргазвидобування Тендерною документацією та підписаним договором передбачено надання Постачальником гарантії забезпечення виконання Договору. ТОВ надано банківську гарантію на суму 704726,00 грн. "...ця гарантія забезпечує виконання Принципалом зобовязань за вказаним вище Договором, а також сплату неустойки (пені, штрафів), передбачених Договором, нарахованим з моменту виникнення у Бенефіцара права на їх нарахування до дати Вимоги." ТОВ "Албат" виконало договір поставки повністю, але з простроченням строків поставки. АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" звернулось до Банку як гаранта про виплату гарантії в зв'язку з невчасною поставкою. Вказана сума сплачена банком за рахунок коштыв ТОВ "АЛБАТ" В подальшому АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" звернулось з позовом про стягнення неустойки за несвоєчасну поставку товару. Питання щодо правомірності утримання та не повернення банківської гаратнії після виконання договору повністю з врахуванням ст. 26 закону України "Про публічні закупівлі" та ст. 200 ГКУ, ст.ст. 546-548, 560-569 ЦКУ
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2