Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.09.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1975 / 1998
Установа складає фінансовий та інвестиційний плани, які затверджує Мінекономіки. На оплату комунальних послуг, звязку, канцтоварів тощо використовуються кошти, отримані від власної господарської діяльності. При складанні фінансового плану заповнюються зокрема таблиця 1 "Формування фінансових результатів", таблиця 3 "Рух грошових коштів",таблиця 5 "Капітальні інвестиції". Питання: 1. При складанні річного плану закупівель на яку таблицю потрібно орієнтуватися:"Формування фінансових результатів" чи "Рух грошових коштів"? І чи повинні суми (в розрізі статтей витрат) в річному плані закупівель бути тотожними сумам, що вказані у фінансовому плані? 2. згідно методичних рекомендацій таблицю 5 "Капітальні інвестиції" заповнюють без урахування податку на додану вартість. В русі грошових коштів витрати на здійснення капітальних інвестицій вказують з ПДВ. Які суми (з пдв чи без пдв) і з яких таблиць включати у річний план закупівель на придбання основних засобів і нематеріальних активів?
Відповідь
02.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1557 / 1578
Чи може вважатися технічною помилкою учасника, надання їм листа про забовязання поставити талони на паливо номіналом 10 л. в кількості 50% коли цей лист частково не читаємий бо текст на 50% перекрит зразками талонів?
Відповідь
02.09.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1403 / 1470
Згідно з п. 2 ч. 2 ст. 22 ЗУ "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) у тендерній документації зазначаються зокрема один або декілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 цього Закону, підстави, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформація про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Замовник не вимагає документального підтвердження інформації про відповідність підставам, встановленим статтею 17 цього Закону, у разі якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації", та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. Згідно з ч. 3 ст. 22 Закону тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Відповідно до ч. 4 ст. 22 Закону тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, а також вимог щодо документального підтвердження інформації про відповідність вимогам тендерної документації, якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. У зв’язку з викладеним прошу роз’яснити чи мають право замовники публічних закупівель вимагати від учасників подання у складі тендерної пропозиції документів, які учасник може отримати, але законодавство не зобов’язує його мати такі документи.
Відповідь
02.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2054 / 2082
В ДП «НАЕК «Енергоатом» (далі – Компанія) формування річного плану закупівель здійснюється по заявкам відокремлених підрозділів (далі – ВП) за кодами класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник». За окремими кодами така вартість (узагальнена) в річному плані закупівлі перевищує межі, визначені ч.3 ст.10 Закону України «Про публічні закупівлі». ВП Компанії, відповідно до установчих документів, не мають статусу окремих юридичних осіб і здійснюють закупівлі на підставі довіреностей від імені Компанії. Чи можливо, після коригування річного плану закупівель, протягом року здійснювати окремі закупівлі за процедурою відкритих торгів за одним і тим же кодом класифікатора вартість яких, поокремо, дорівнює або перевищує межі, встановлені абзацом 2 частини 1 статті 3 Закону і не перевищують межі, визначені в ч.3 ст.10. без публікації англійською мовою?
Відповідь
01.09.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1322 / 1390
Піщанська сільська рада просить надати підтвердження (роз’яснення) що у Замовника немає технічної можливості щодо перевірки, доповнень та внесення змін в електронній системі стосовно учасника перед визначенням переможця при проведенні торгів/спрощених закупівель. Чи вважається порушенням якщо між договором та ЗВІТОМ про результати проведення процедури закупівлі виявлено невідповідність або вказано неповне місцезнаходження учасника?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2