Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.07.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3586 / 3467
Після проведення процедури закупівлі та "формального" (не підписано ні електронним підписом, ні власноруч) підписання договору було виявлено, що при надані Постачальником тендерної пропозиції були допущені арифметичні помилки у вартості за одиницю продукції та не нараховане ПДВ. Замовник на це не звернув увагу (або не захотів) та визначив переможцем закупівлі. На майданчик "закріпив" цей договір. Виконати цей договір Постачальник не має змогу у зв'язку з тим, що це призведе до його банкрутства. Було надіслано лист про необхідність внесення змін до специфікації без зміни загальної вартості або розірвання договору за згодою сторін. На що Замовник відмовив та нараховує штрафні санкції. Наскільки це правомірне? Можна признати цей договір "нікчемним" згідно ст.43 п.1 пп.2 ЗУ "Про публічні закупівлі" №922? Куди звертатися?
Відповідь
14.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3254 / 3208
Доброго дня. Стаття 26. Порядок подання тендерних пропозицій/пропозицій. 9. Учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Згідно з пунктом 19 частини другої статті 22 Закону у тендерній документації зазначаються такі відомості, зокрема опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх тендерних пропозицій. Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст тендерної пропозиції, а саме - технічні помилки та описки. Згідно Статті 26. Закону зазначено що виправленню підлягають документи, які ПОДАНІ у складі тендерної пропозиції учасника та мають НЕВІДПОВІДНОСТІ В ІНФОРМАЦІЇ в інформації та/або документах(як ми розуміємо у документах, що наявні та заванатжені у пропозиції). Питання: 1) Чи може замовник вимагати, а учасник дозавантажувати документи, які вимагалися умовами ТД, але не були ПОДАНІ у складі пропозиції? 2) Чи являється відсутність накладеного електронного підпису, коли такий підпис передбачений документацією, технічною помилкою та/або опискою. 3) Чи пожна вважати відутність підпису(у тому числі ЕЦП) помилкою, що пов’язана з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст тендерної(якщо таке не передбачено описом формальних помилок зазначеним Замовником)?
Відповідь
14.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3357 / 3524
є обєкт «Реконструкція, нове будівництво аеродромного комплексу КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя (Реконструкція пасажирського перону КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» з будівництвом нових місць стоянки для повітряних суден) на вул. Блакитній, 4 у Шевченківському районі м. Запоріжжя» . В кошторисну документацію входять додаткові послуги в тому чіслі і екологічні Консультаційної підтримки щодо розроблення звіту з оцінки впливу на довкілля та проходження процедури ОВД Чи можна їх визначати окремо по об'єкту будівництва - закупівля до 50 000,00 грн без використання ЕСЦ за кодом 9071. В річному плані закупівель за кодом 9071 на суму 300 000,000 грн проведена закупівля. Згідно роз'яснень при визначенні предмета закупівлі робіт діємо таким чином: — роботи з капітального ремонту по одній будівлі сумуємо для визначення очікуваної вартості усього обсягу робіт. Такі роботи є одним предметом закупівлі; — виготовлення проектно-кошторисної документації, геологорозвідувальні роботи по одному об’єкту є окремими роботами та окремими предметами закупівель; — витрати на проектні роботи, експертизу проектної документації, здійснення технічного нагляду по одному об’єкту є різними видами робіт та окремими предметами закупівель. Чи можна по об'єкту важати 9071 грн окремо чи сумувати з планом. Дякую
Відповідь
14.07.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3269 / 3197
Нашим підприємством проведено закупівлю за процедурою "Відкриті торги", за результатами торгів визначено переможця та укладено договір. Однак у квітні через зменшення фінансування було укладено додаткову Угоду про зменшення суми договору. На сьогодні нам відновили фінансування. Запитання: Чи можемо ми укласти додаткову угоду про збільшення суми договору. Чи нам потрібно проводити нову закупівлю.
Відповідь
14.07.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2986 / 3132
Замовником в травні місяці проведено спрощену закупівлю по коду ДК 021:2015-39110000-6 "Сидіння, стільці та супутні вироби та частини до них" на суму 100 тис. грн., в липні виникла необхідність по цьому ж коду закупити ще стільців на суму 20 тис. грн. Як Замовник повинен планувати дану закупівлю: 1. Ще раз проводити спрощену закупівлю, оскільки загальна вартість по коду становить 120 тис.? 2. Чи Замовник може укласти договір на 20 тис. без застосування порядку проведення спрощеної закупівлі і оприлюднити в електронній системі звіт про укладений договір?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2