Міністерство економіки України

Очільник ДПЗКУ представив бачення реформування підприємства

нарада Висоцький Тарас

Сьогодні, 20 грудня, заступник Міністра розвитку економіки,торгівлі та сільського  господарства Тарас Висоцький та виконуючий обов'язки генерального директора Державної продовольчої зернової корпорації України (ДПЗКУ) Саймон Чернявський,  обговорили з народним депутатам кроки до реформування ДПЗКУ. 

"Державна продовольча зернова корпорація України входить у ТОП-10  підприємств за стратегічною важливістю для держави. Сьогодні ми презентуємо вашій увазі головні цілі та наявні ризики роботи ДПЗКУ та пропонуємо разом обговорити подальші кроки, щоб підприємство було прибутковим та ефективним, - зазначив заступник Міністра. 

У ході дискусії виконуючий обов'язки генерального директора Державної продовольчої 

зернової корпорації України Саймон Чернявський окреслив першочергові п'ять завдань. 

"Сьогодні ми проводимо аудит підприємств ДПЗКУ, друге - будемо ініціювати переговорний процес з Китайською національною корпорацією машинної промисловості та генеральних підрядів (ССЕС) по реструктуризації боргових зобов'язань, третє - запускаємо програму форвардних контрактів для агровиробників і п'яте - почали формувати нову команду компетентних професіоналів", - зазначив Саймон Чернявський.

Нагадаємо, раніше Уряд повернув у державну власність 14 майнових комплексів ДПЗКУ, які були незаконно приватизовані раніше.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json