Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Очільник ДПЗКУ представив бачення реформування підприємства
20.12.2019 | 17:03 | Прес-служба Мінекономіки.

Сьогодні, 20 грудня, заступник Міністра розвитку економіки,торгівлі та сільського  господарства Тарас Висоцький та виконуючий обов'язки генерального директора Державної продовольчої зернової корпорації України (ДПЗКУ) Саймон Чернявський,  обговорили з народним депутатам кроки до реформування ДПЗКУ. 

"Державна продовольча зернова корпорація України входить у ТОП-10  підприємств за стратегічною важливістю для держави. Сьогодні ми презентуємо вашій увазі головні цілі та наявні ризики роботи ДПЗКУ та пропонуємо разом обговорити подальші кроки, щоб підприємство було прибутковим та ефективним, - зазначив заступник Міністра. 

У ході дискусії виконуючий обов'язки генерального директора Державної продовольчої 

зернової корпорації України Саймон Чернявський окреслив першочергові п'ять завдань. 

"Сьогодні ми проводимо аудит підприємств ДПЗКУ, друге - будемо ініціювати переговорний процес з Китайською національною корпорацією машинної промисловості та генеральних підрядів (ССЕС) по реструктуризації боргових зобов'язань, третє - запускаємо програму форвардних контрактів для агровиробників і п'яте - почали формувати нову команду компетентних професіоналів", - зазначив Саймон Чернявський.

Нагадаємо, раніше Уряд повернув у державну власність 14 майнових комплексів ДПЗКУ, які були незаконно приватизовані раніше.

 
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2