Міністерство економіки України

Каталог індустріальних парків відтепер доступний англійською мовою

Каталог

В рамках державної політики «Зроблено в Україні» презентуємо новий каталог індустріальних парків, який вже доступний англійською мовою. З каталогу бізнес може отримати всю необхідну інформацію для успішного вибору місця для своїх операцій в Україні.

Каталог містить детальні описи різних індустріальних парків з інформацією щодо їхньої спеціалізації, місцезнаходження, площі, інфраструктури та доступних послуг. Такий детальний огляд допоможе бізнесу ефективно оцінити потенціал кожної локації. Окрім фізичних характеристик парків в каталозі зазначаються місцеві стимули для резидентів, зокрема, податкові пільги та інвестиційні стимули, спрямовані на підвищення привабливості розташування в цих індустріальних зонах. 

«Ця ініціатива покликана відігравати ключову роль у просуванні індустріальних парків України, сприяти економічному зростанню та створенню нових можливостей як для місцевих, так і для міжнародних підприємств», - зазначив заступник Міністра економіки України Віталій Кіндратів.

Каталог доступний для завантаження на офіційному вебсайті Міністерства економіки: https://me.gov.ua/Documents/Download?id=8a8e1e00-d59a-4249-999e-7ec976a941d3

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json