Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Каталог індустріальних парків відтепер доступний англійською мовою
30.05.2024 | 13:31 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

В рамках державної політики «Зроблено в Україні» презентуємо новий каталог індустріальних парків, який вже доступний англійською мовою. З каталогу бізнес може отримати всю необхідну інформацію для успішного вибору місця для своїх операцій в Україні.

Каталог містить детальні описи різних індустріальних парків з інформацією щодо їхньої спеціалізації, місцезнаходження, площі, інфраструктури та доступних послуг. Такий детальний огляд допоможе бізнесу ефективно оцінити потенціал кожної локації. Окрім фізичних характеристик парків в каталозі зазначаються місцеві стимули для резидентів, зокрема, податкові пільги та інвестиційні стимули, спрямовані на підвищення привабливості розташування в цих індустріальних зонах. 

«Ця ініціатива покликана відігравати ключову роль у просуванні індустріальних парків України, сприяти економічному зростанню та створенню нових можливостей як для місцевих, так і для міжнародних підприємств», - зазначив заступник Міністра економіки України Віталій Кіндратів.

Каталог доступний для завантаження на офіційному вебсайті Міністерства економіки: https://me.gov.ua/Documents/Download?id=8a8e1e00-d59a-4249-999e-7ec976a941d3

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2